Зарубіжні поїздки

“Казковий Туніс”

Український журналістський фонд

15 – 22 травня 2014.

Запрошуємо насолодитися відпочинком у розкішних готелях найбільш розвиненої туристичної країни африканського континенту, побувати у казкових оазах серед квітучих кущів і блакитних басейнів, проїхатися на верблюді по безкрайній пустелі, пройти курс таласотерапії, скуштувати витончені страви французької кухні та продегустувати тонкі туніські вина! Хіба щось може бути кращим за такі неповторні канікули в останній колоні Франції?

Туніс по праву вважається однією з найбільш привабливих країн для відпочинку на морі. М’який середземноморський клімат, чисте та тепле море цьому дуже сприяють. Та ця країна пропонує відпочивальникам не лише прекрасні курорти, а й багату історію.

Тільки уявіть, ви побачите всі ці місцини на власні очі!

Туніс – однойменна столиця країни. Це неймовірна контрастність у всьому! В центрі сучасних висотних будинків з широкими вулицями у шумом великого міста розкинулась древня Медина (старе місто) з лабіринтом вузьких провулків, пасажів з тихим та розміреним життям. До речі, місто гордо носить назву “арабський Париж”.

Ель-Джем – місто, в якому знаходиться третій в світі по величині амфітеатр. Він прекрасно зберігся і вражає не лише своєю величиною, а й акустикою. Кожного року там проходить міжнародний симфонічний фестиваль. Тільки подумайте, яким неповторним може бути звучання кожного інструменту в такому місці!

Хаммамет – один з перших побудованих туристичних центрів в Тунісі, який і сьогодні не втратив своєї популярності. Місто просто тоне в зелені та розкішних садах завдяки одному дуже важливому принципу містобудування – будинки не повинні перевищувати висоту кипарисів. Тут ростуть мімоза, магнолії, виноград, оливки, апельсини, мандарини – і все це зливається в неймовірний аромат, який ви пам’ятатимете завжди!

Монастір – рідне місто першого президента Тунісу, де розташований і його мавзолей. Місто виникло на місці давнього фінікійської колонії, заснованої у п’ятому столітті до нашої ери. Нині Монастір – це поєднання сучасних проспектів і торгівельних центрів із середньовічним арабським містом за муром (“медіною”) зі старовинної фортецею Рібат.

Карфаген – екскурсія до столиці давньої країни, яка у ІІІ ст. до н. е. була найбільшою державою Середземномор’я, вразить вас високим рівнем культури і побуту фінікійців.

Сус – одне з найулюбленіших міст голлівудського режисера Джорджа Лукаса. Знамените своїми піщаними пляжами. Саме тут знімався фільм “Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчегу”.

Махдія – центр таласотерапії. Тут ви пройдете процедури лікування водоростями. Цілющі властивості таласотерапії цінувалися ще давніми римлянами і карфагенянами, які будували громадські терми (бані) на південному березі Середземного моря. Таласотерапію полюбляють і члени королівської родини Великобританії, принцеса Монако Кароліна, відомі актори, політики та бізнесмени, які знімають цінують антистресовий ефект таласотерапії, якого неможливо досягнути ані дорогими ліками, ані сеансами психотерапії.

Ви отримаєте істинне задоволення від перебування в казковому Тунісі! Не пропустіть шанс відкрити для себе цю унікальну країну!
Поїздка – тільки для представників ЗМІ.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com