Новини

Керівник Українського журналістського фонду очолила благодійний фонд «Ветеран преси»

Український журналістський фонд

Ветерани київської журналістики зібралися 6 травня на урочисту зустріч, під час якої було представлено президента благодійного фонду «Ветеран преси». Ним стала керівник Українського журналістського фонду Людмила Ольховська.

Благодійний фонд «Ветеран преси» був створений у квітні 1996 року за ініціативи колишньої голови Ради ветеранів Київської організації НСЖУ Валентини Зданевич. Під його опікою — понад 1 тис. ветеранів Київської організації.

- Перш за все, хочу подякувати засновниці фонду Валентині Тимофіївні, яка змогла його організувати і знаходити можливості для допомоги. Неабиякий внесок у розвиток фонду зробив і багаторічний керівник Леонід Козиренко. Я вдячна за пропозицію очолити цей фонд. Безумовно, попереду багато цікавої і плідної роботи. Переконана, що через рік ми зможемо багато про що поговорити і підбити чимало підсумків, — зазначила Людмила Ольховська.

Голова Київської регіональної організації НСЖУ Михайло Сорока передав вітання до Дня перемоги від керівництва спілки та побажання здоров’я.

- Незважаючи на ситуацію в державі, все ж таки, має щось бути стабільним. Думаю, ці зустрічі підтверджують, що є якась стабільність, що ви збираєтеся попри труднощі, — сказав Михайло Сорока.

Під час зібрання журналісти,  зокрема ветерани Великої Вітчизняної війни та ювіляри отримали допомогу від Національної спілки журналістів України та партнерів фонду.

Самі ветерани з вдячністю сприйняли можливість зустрітися та поспілкуватися.

Колишній головний редактор журналу «Однокласник», заслужений журналіст України Іван Аврамов зауважує: збиратися разом випадає нагода не так часто.

- Спілкування потрібне, адже це можливість побачити знайомих, друзів, з якими працював разом у газетах та журналах, — каже він.

Таміла Журбицька, колишній головред журналу «Дошкільне виховання», віддала професії журналіста понад 50 років. Каже: дехто з її однокурсників і досі продовжує працювати. Однак більшість живе тільки на пенсії, тож допомога благодійного фонду для них дійсно необхідна.

- Ми відчуваємо себе журналістами, передплачуємо й досі різні видання, щоб бути в курсі подій. Журналістика  — це стан душі. У нас прекрасна професія, і такі зустрічі — ще одна можливість згадати наші молоді роки на цій роботі. Вони були нелегкі, але щасливі, — каже Таміла Семенівна.