Зарубіжні поїздки

«Крит: таємнича земля Зевса»

Український журналістський фонд

10-18 травня 2014 (авіатур, 9 днів, 8 ночей).

Чи є такі поїздки, з яких уся група повертається задоволеною? Так! Це подорож на Крит. Після відпочинку на цьому райському острові вам ще довго будуть снитися тепле спокійне море, багатокілометрові золоті пляжі і сонячне небо!

Крит – оповитий легендами грецький острів. Його вважають батьківщиною могутнього бога Зевса, який народився у печері у гірському селищі Психро. Краса цієї печери справді вражає переплетінням сталактитів і сталагмітів, які утворюють природне мереживо, що нагадує струни арфи.

За переказами, на Криті знаходився і лабіринт Мінотавра, а Ікар злітав тут до сонця на своїх саморобних крилах. Ви зможете відвідати підвали Кносського палацу, коридори якого настільки заплутані, що з них не зміг вибратися Мінотавр.
Туристи із задоволенням згадують Крит за його чисте Егейське море — навіть далеко запливати не потрібно, прозора вода уже біля берегу. На острові можна знайти пляжі на будь-який смак — і камінні, і піщані з білим, жовтим та рожевим піском. А ще Крит люблять за хороший сервіс та смачну їжу — багато овочів і фруктів, рибу і морепродукти, власну оливкову олію і йогурт, який ви запам’ятаєте на все життя!

Відпочинок на Криті не означає, що ви будете тільки лежати на пляжі. Тут щодня можна знайти безліч цікавих екскурсій, і деякі з них ми включили до нашої програми.

Історики стверджують, що саме на Криті почалася грецька та європейська цивілізація. Це унікальний острів для православної культури — храми і каплиці є навіть на територіях деяких готелів, а по всьому острову розкидані старовинні монастирі.

Місцеві мешканці вітаються, говорячи «Радуйся!» У них можна повчитися оптимістичному ставленню до життя. І атмосфера на острові — справді радісна і весела. Ви підзарядитеся хорошим настроєм після виснажливої зими і обов’язково іще раз повернетеся на Крит. Його не полюбити неможливо!

Поспішайте записатися до нашої групи! Ця поїздка запам’ятається вам назавжди!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com