Новини

Чернігів: перлина Східного Полісся

Український журналістський фонд

5 квітня 2014.

Запрошуємо вас на відкриття туристичного сезону у Чернігові! Одноденна подорож переконає вас, що це старовинне 1300-літнє місто, багате на пам’ятки культури та історії, не тільки шанує свої традиції, але й динамічно розвивається і вміє приймати гостей.

Впродовж століть це місто-фортеця на березі Десни затято сперечалося із Києвом за чільне місце в Руській державі. Чернігів середньовіччя був столицею великого князівства, сильного й багатого. Це була така собі лісова імперія, що розкинулася серед неприступних для ворогів хащ та на берегах мальовничих рік. А її стольний град славився величчю храмів та твердинь, повсюдно знаною мудрістю своїх учених мужів та майстерністю митців.

Буквально за один день ви зможете ознайомитися із безліччю цікавинок у Чернігові – таких, яких ви не зможете побачити, відвідавши його самостійно. Вас особисто запрошують і приймають Чернігівський міський голова та керівники Чернігівської облдержадміністрації.

По приїзду до Чернігова на вас чекає оглядовий тур по місту з професійним екскурсоводом. Особливо зверніть увагу на нові кафе, ресторани і готелі, які відкрилися буквально за останній рік, оскільки потік туристів зріс удвічі. Нова інфраструктура Чернігова нічим не поступається столичній.

Потім ви візьмете участь у відкритті скульптури Іллі Муромцю та в історико-фольклорному дійстві в історичному центрі – на Валу. Ви ніби перенесетеся на двісті років назад, до тієї України, в якій жив і творив великий Т.Шевченко.

Подорож включає також відвідання туристичної виставки, містечка народних майстрів на Алеї Героїв, виступів  велосипедистів та скейтбордистів.

А на завершення вас запрошують до приватної  броварні “Чернігівська майстерня пива” та пивного  ресторану. Ви будете дуже задоволені!

Транспорт із Києва до Чернігова та у зворотньому напрямку, харчування, екскурсійне обслуговування забезпечує приймаюча сторона.

Збір учасників прес-туру 5 квітня о 8:30,  біля ст. метро “Лісова”, м. Київ (біля відправки автобусів за маршрутом “Київ – Чернігів”).

Від’їзд до Києва з Чернігова 5 квітня  о 17:00 .

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com