Новини

Українські IT-спеціалісти запустять сервіс NoRussians.com для пошуку готелів без “російських туристів”

Український журналістський фонд

Засновник порталу watcher.com.ua Максим Саваневский та програміст Дмитро Юрченко запустять онлайн-сервіс NoRussians.com. Він надаватиме інформацію про кількість у готелях гостей із країн СНД. Про це повідомляє ain.ua.

Автори розробили технологію первинної оцінки готелів, що функціонує на основі непрямих ознак та даних інших сервісів. Коли сайт запрацює, кожен авторизований користувач зможе впливати на оцінку готелю.

Поки що ресурс не діє, однак автори збирають електронні адреси тих користувачів, яким цікаво спробувати його після запуску. За словами Максима Саваневського, через добу після анонсування свої дані залишили понад 5 тисяч осіб.

Ідея створити такий сервіс виникла у Максима Саваневського торік. Йому довелося організовувати свій відпочинок через агентство, і у всіх запропонованих готелях, судячи з відгуків на Booking.com, було багато туристів із Росії. Причиною цьому є те, що великі агентства заздалегідь викуповують місця у готелях, а після цього продають їх в Росії, Білорусі та Україні. За словами Саваневського, більшість відгуків про російськомовних туристів були негативними.

Цікаво, що багато росіян чи українців за кордоном не спілкуються російською, щоб їх не ідентифікували як russian tourists. Для таких людей і створили онлайн-сервіс.

Команда проекту NoRussians.com має намір заробляти за допомогою партнерської програми, розраховує на туристів із країн Центральної та Східної Європи, які самостійно бронюють готелі та рейси.

Сайт «Медіаграмотність»