Новини

Олександр Харченко хоче реформувати редакційну політику “Укрінформу”

Український журналістський фонд

Новий гендиректор національного інформаційного агентства (НІА) “Укрінформ” Олександр Харченко хоче реформувати редакційну політику та підходи до роботи. Про це йдеться на сайті  Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

“Я маю благородні наміри – зробити з “Укрінформу” агентство №1. Будемо докладати до цього всіх зусиль. Є і досвід, і ресурс. Звичайно, ми зацікавлені в тому, щоб сайт наш був динамічним, змістовним, полемічним і таким – у чомусь контраверсійним. Для державного агентства може воно звучить незвично, але чому б і ні”, – сказав Харченко.

На думку Олександра Харченка, “Укрінформ” має урізноманітнитися журналістськими жанрами. “Ми б хотіли бачити і журналістські розслідування, і інтерв’ю, і репортажі. Проте який це матиме вигляд на сайті  – будемо поступово відформатовувати”, – зазначив директор.

Новий гендиректор вважає, що серед проблем “Укрінформу” – оперативність новин, а також агенції бракує  ексклюзивності  інформації.

Незважаючи на державний статус “Укрінформу” (засновником є Кабінет міністрів), агенція буде критично оцінювати дії влади.

Водночас новий гендиректор інформагентства відзначив, що українцям є чому вчитися у Російської Федерації, яка реалізує агресивну інформаційну політику та забезпечує оперативне медіареагування на події. “Правда, їхня зброя маніпуляції та зомбування, а ми маємо вчитися (і будемо це робити) реагувати оперативно, креативно і правдиво”, – сказав Харченко.

Як писала “Телекритика”, Олександра Харченка 19 березня призначено на посаду гендиректора НІА “Укрінформ”.

Нагадаємо, що до призначення на посаду гендиректора НІА “Укрінформ” Олександр Харченко працював керівником проектів НСЖУ, а до того тривалий час був головним редактором інформаційного агентства УНІАН.

НСЖУ