Новини

З квітня почне виходити україномовний журнал “Експеримент” з питань психології

Український журналістський фонд

У квітні в Україні вийде друком перший номер журналу “Експеримент”, що спеціалізується на психології та саморозвитку. Про це повідомляє головний редактор журналу Роман Кушнір.

Як йдеться у вступному слові редактора, підготовка запуску журналу тривала два роки.

“Пам’ятаю, як більш, ніж два роки тому, їдучи з дружиною у закордонну мандрівку і вибираючи собі дорожню пресу, ми з неприємністю з’ясували: в Україні немає жодного україномовного видання, яке б стосувалося особистісного зростання і яке б, подаючи ціннісні приклади та важливі наукові дослідження у зрозумілому викладі, дбало про психологічний розвиток українців. Що ж, оскільки немає, отже потрібно цей процес очолити і створити … журнал! Бо хто ж, як не ми, коли, як не зараз?”, – йдеться у колонці пана Кушніра.

Перший номер журналу “Експеримент” вже можна почитати в Інтернеті. Наклад журналу залежатиме від коштів, які вдасться зібрати на друковану версію видання.

Наразі колектив “Експерименту” закликає читачів оформити передплату на журнал, замовити кілька примірників для друзів, колег. Також журнал розшукує рекламодавців.

“Телекритика”