Новини

Олега Наливайка призначили головою Держкомтелерадіо

Український журналістський фонд

Сьогодні, 17 березня, Верховна Рада призначила головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайка, який дотепер очолював Національну спілку журналістів України. За відповідний проект постанови № 4463, внесений Кабміном 17 березня, проголосували 228 народних депутатів.

Олег Наливайко вже очолював Держкомтелерадіо в якості в. о. голови – з вересня 2009 року по березень 2010-го. Також пан Наливайко в минулому був генеральним директором і президентом інформаційного агентства УНІАН.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада звільнила з посади голови Держкомтелерадіо Олександра Курдіновича – за власним бажанням.

Раніше “Телекритика” вже писала з посиланням на власні джерела в парламенті, що посаду голови Держкомтелерадіо відповідно до квотного принципу має посісти представник від УДАРу, і ніби обговорюється кандидатура голови НСЖУ Олега Наливайка.

Тим часом колектив Держкомтелерадіо ще 28 лютого звернувся до голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка з проханням підтримати кандидатуру директора департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдана Червака на посаду голови Держкомтелерадіо.

“Телекритика”