Зарубіжні поїздки

«Романтика травневого Парижа»

Український журналістський фонд

8-15 травня 2014 р.

Нашу традиційну травневу подорож цього року пропонуємо здійснити в місто, до якого хочеться повертатися знову і знову: до Парижа! Французьку столицю люблять саме за її атмосферу, шарм, вишуканий стиль і винятковість. В оточенні краси і розкоші ви почуватиметеся цілий тиждень особливо піднесено!

Весняний Париж — це завжди актуально. Фотографія на фоні Ейфелевої вежі, прогулянка Єлисейськими полями, відвідання Лувру, знаменитого Собору Нотр-Дам, поїздка до королівської резиденції у Версалі — і все це у теплі травневі дні. Мрія!

Париж не дарма називають містом кохання — французька столиця буквально просякнута його флюїдами. Нещодавно на Монмартрі з’явилася своя «стіна любові» (сучасна Мекка для закоханих), а для любителів гострих відчуттів є традиція зміцнювати свої стосунки на довгі роки… поцілунком сфінкса на могилі Оскара Уайльда. І, звісно, символ романтичного Парижа — сяюча вогнями Ейфелева вежа. Обов’язково підніміться на саму гору!

Велична архітектура, просторі проспекти і парки — і разом з тим, затишні вузенькі вулички з численними кафе і ресторанчиками налаштовують на особливий настрій і прояви найніжніших почуттів. Відчуйте себе «парижанами на відпочинку» — поплавайте на кораблику по Сені, погодуйте качок у Люксембурзькому парку, посидіть у сонячному кафе за чашкою ароматної кави з круасаном (розглядати перехожих, сидячи у вуличному кафе — улюблена забава французів), відвідайте знамениті бутіки, подивіться виставу у Мулен Руж і скуштуйте на вечерю устриці з шампанським. Можете обрати собі і розкішну культурну програму — подивитися «Мону Лізу» і скульптуру Венери Мілоської в Луврі, картини Моне і Клімта в будівлі колишнього вокзалу — Музеї Д’Орсе, інсталяції модерністів у чудернацькому центрі Помпіду з ескалаторами в скляних трубах.

Париж заворожує і втягує у свій ні з чим незрівняний ритм. У програму подорожі включені три екскурсії по цьому дивовижному місту. Факультативно ми пропонуємо вам відвідати Версаль і три замки долини Луари. Якщо ви хочете побачити справжній королівський шик, то оминути Версаль неможливо. Літня резиденція монархів вражає вишуканістю і багатством, а доглянуті садові комплекси є справжнім витвором ботанічного дизайну. Ви побачите Версаль у травні — коли природа вже прокинулася, сонце залило зелені галявини і квіти вкрили кольоровим килимом королівські сади.

Замки Луари — це «родзинка» нашої подорожі. У Франції — 140 тисяч замків, і з них ви побачите найзнаменитіші і найкрасивіші. Середньовічні замки Луари пам’ятають ще часи лицарів і набіги ворогів у XII-XV столітті. Нині вони є культурною спадщиною світу. Під час цієї екскурсії ви поїдете до класичної французької провінції, де панують повна тиша і спокій, побачите охайні селища ніби на картинці, старовинні замки, запаморочливі краєвиди. Це справжній відпочинок для естетів.

Поспішайте записатися до нашої групи! Ця поїздка запам’ятається вам назавжди!

Виїзд — 8 травня 2014 р. з аеропорту «Бориспіль» о 7:00.
Повернення — 15 травня 2014 р. до аеропорту «Бориспіль» о 14:25.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 235-08-51, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com