Новини

У Києві відкрився Український кризовий медіацентр

Український журналістський фонд

Мета – інформування світової спільноти про події в Україні.

4 березня розпочав роботу Український кризовий медіацентр. Про це йдеться у повідомленні, яке отримала “Телекритика”.

Український кризовий медіацентр створено зусиллями провідних українських експертів в царині міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю, які погодилися безоплатно надавати свій досвід і час для того, щоб допомогти Україні отримати сильний голос у глобальному діалозі навколо останніх подій.

“Завдання Центру – надавати світовій спільноті об’єктивну інформацію про події в Україні, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у воєнній, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах. У цей кризовий період Центр працюватиме в цілодобовому режимі та надаватиме підтримку всім представникам засобів масової інформації, які висвітлюють події в Україні”, – йдеться у повідомленні медіацентру.

Центр виконуватиме функцію публічного майданчика для виступів представників української влади, експертів, представників міжнародних організацій та дипломатичного корпусу з оперативними заявами та аналізом ситуації в країні.

Центр розташовано у приміщенні готелю “Україна” (вул. Інститутська, 4), 3-й поверх. Телефони гарячої лінії – +38-050-157-81-59, +38-050 -157-84-23, електронна адреса press@uacrisis.org

Дізнатися більше можна на сайті Центру uacrisis.org, а також у соціальних мережах
twitter.com/uacrisis, fb.com/uacrisis, youtube.com/UACrisisMediaCenter.

Центр створений і функціонує за підтримки таких експертів: Валерій Чалий, Центр Разумкова, заступник Міністра закордонних справ України (2009-2010); Іванна Климпуш-Цинцадзе, директор Ялтинської Європейської Стратегії;  Наталя Попович, президент PRP;  Наталя Ольберт-Сінько, виконавчий директор  PRP в Україні; Ярина Ключковська, незалежний консультант з комунікацій;  Геннадій Курочка, засновник та керівний партнер CFC Consulting;  Василь Мірошниченко, партнер CFC Сonsulting; Аліна Фролова, R.A.M. 360, СEO; Володимир Дегтярьов, директор NewsFront PR Agency;  Іветта Делікатна, AGL, директор з розвитку;  Максим Саваневський, керуючий партнер PlusOne DA; Андрій Загородський, директор Newsplot.

Одним із партнерів центру є міжнародний фонд “Відродження”.

Раніше президент Інституту економічного аналізу, екс-радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Іларіонов закликав керівництво України негайно створити цілодобовий прес-центр при президентові чи прем’єр-міністрові  і запросити туди представників іноземних ЗМІ, зокрема СNN, BВC та інших.

“Телекритика”