Фотогалерея

Січень у Флориді: час для пляжного відпочинку і розваг!

Український журналістський фонд

Одразу після новорічних свят група туристів від Українського журналістського фонду побувала на одному з найбільш престижних курортів світу – у Флориді. Це улюблене місце відпочинку для забезпечених людей з США, Канади, Євросоюзу і Японії, зірок шоу-бізнесу і “золотої молоді”. Наша група мешкала у відомому районі Маямі-Біч з приголомшливими пляжами і басейнами, поруч з Оушен-Драйв, епіцентром нічного життя з його ресторанами, клубами, барами, дискотеками і вуличними виставами. Більшість клубів працює цілодобово, пропонуючи кожні п’ятнадцять хвилин нову забаву.

Маямі – це поєднання вишуканих архітектурних форм у стилі арт-деко з колоритними кубинськими кварталами, мікс дорогих машин і чопорних віл з вулицями, наповненими безтурботними босоногими відпочивальниками.

Приїзду в Маямі передувало відвідання Орландо – світової столиці атракціонів. Екстремальні “американські гірки”, каруселі зі спецефектами, 3D-розваги, прогулянки по воді і незабутній феєрверк повністю переносять вас в іншу реальність. Кожен знайде собі розвагу і буде задоволений!