Дайджест

Віталій Сич став редактором року, а Микола Вересень — телеведучим року за версією «Esquire.Україна»

Український журналістський фонд

Екс-головред тижневика «Корреспондент» Віталій Сич став редактором року за версією журналу «Esquire. Україна». Про це йдеться на офіційні сторінці журналу у Facebook.

Віталій Сич пішов з посади
після зміни власника видання

До рейтингу «Люди року», який виходить у журналі «Esquire.Україна» щорічно, увійшов також і Микола Вересень, який став телеведучим року.

Микола Вересень знайшов себе
у новому проекті Миколи Княжицького

Минулого року ведучим року за версією журналу став телеведучий «Інтера» (у 2012 — 5 канал) Сергій Дорофеєв.

Як писала «Телекритика», Віталій Сич, який працював головним редактором журналу «Корреспондент» 10 років, у листопаді прийняв рішення залишити редакцію за взаємною згодою сторін. Віталій Сич планував залишатися працювати головним редактором журналу «Корреспондент» щонайменше до того моменту, поки нові власники не вступлять у права.

5 листопада власник групи компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергій Курченко і засновник, президент UMH group Борис Ложкін оголосили про дострокове закриття угоди з купівлі компаніями пана Курченка 99,9% акцій UMH group.

Нагадаємо, у листопаді цього року Микола Вересень почав працювати на каналі «ЕспресоTV». У коментарі «Телекритиці»  пан Вересень повідомив, що він не бере участі у розподілені посад на новоствореному каналі і працюватиме на мовнику журналістом.

«Телекритика»