Дайджест

Віталій Сич став редактором року, а Микола Вересень – телеведучим року за версією “Esquire.Україна”

Український журналістський фонд

Екс-головред тижневика “Корреспондент” Віталій Сич став редактором року за версією журналу “Esquire. Україна”. Про це йдеться на офіційні сторінці журналу у Facebook.

Віталій Сич пішов з посади
після зміни власника видання

До рейтингу “Люди року”, який виходить у журналі “Esquire.Україна” щорічно, увійшов також і Микола Вересень, який став телеведучим року.

Микола Вересень знайшов себе
у новому проекті Миколи Княжицького

Минулого року ведучим року за версією журналу став телеведучий “Інтера” (у 2012 – 5 канал) Сергій Дорофеєв.

Як писала “Телекритика”, Віталій Сич, який працював головним редактором журналу “Корреспондент” 10 років, у листопаді прийняв рішення залишити редакцію за взаємною згодою сторін. Віталій Сич планував залишатися працювати головним редактором журналу “Корреспондент” щонайменше до того моменту, поки нові власники не вступлять у права.

5 листопада власник групи компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергій Курченко і засновник, президент UMH group Борис Ложкін оголосили про дострокове закриття угоди з купівлі компаніями пана Курченка 99,9% акцій UMH group.

Нагадаємо, у листопаді цього року Микола Вересень почав працювати на каналі “ЕспресоTV”. У коментарі “Телекритиці”  пан Вересень повідомив, що він не бере участі у розподілені посад на новоствореному каналі і працюватиме на мовнику журналістом.

“Телекритика”