Зарубіжні поїздки

Стамбул: всі фарби життя!

Український журналістський фонд

Прес-тур.
19-24 листопада 2013 року.

Сяючі гірлянди, протягнуті над проливом Босфор, розкішні квартали старовинного міста і атмосфера шаленого щастя – ось що таке осінній Стамбул!

Пам’ятаєте “Діамантову руку”? “Стамбул – місто контрастів”, – хитала головою героїня Нони Мордюкової, коментуючи поїздку Семен Семеновича за кордон. Герой фільму здійснив подорож у справжню капіталістичну країну, з її величними білими кораблями в порту, кривими вуличками, мінаретами, магазинами східних солодощів та пістрявим натовпом туристів і продавців.

Ми запрошуємо вас побачити всі ці “контрасти” на власні очі і побувати в Стамбулі у листопаді. Це єдине місто в світі, розташоване одразу на двох континентах, – в Європі та Азії. Між ними – пролив Босфор, лише 700 метрів завширшки. Ви будете мешкати в Азії – і з вікна бачити Європу. Побуваєте на екскурсії в Європі – і з пагорбів дивитися на Азію. Два континенти поєднуються в одному місті, можна перейти з Європи в Азію через місток.

Стамбул цілком можна назвати європейським містом за ідеально рівні дороги, сучасний транспорт, розкішні житлові та ділові квартали, охайні туристичні пам’ятки, чисті пляжі. При тому, що в місті мешкає до 16 мільйонів осіб, Стамбул залишається затишним, гостинним і упорядкованим містом з високим рівнем сервісу.

Але дух Азії ви теж відчуєте. Стамбул – це майже цілодобова торгівля всім можливим товаром. Найпопулярніший – це Єгипетський ринок, який вміщує під одним дахом 3 тисячі магазинів. Це найбільший критий ринок в світі!

Маючи багату історію, Стамбул є толерантним містом. Тут добре співіснують різні релігії. Ви побуваєте в Соборі Святої Софії (один з найбільших християнських храмів, копія якого колись була споруджена в Києві), Блакитній мечеті та інших. До речі, в Стамбулі є єдина в світі церква, споруджена повністю із заліза – храм Стефана Болгарського.

Ми пропонуємо прес-тур на 6 днів, і він включатиме не тільки знайомство з містом, його культурою та історією. Ви також відвідаєте редакцію місцевої газети, щоб поспілкуватися з колегами та дізнатися секрети успіху їхнього видання. Ви скуштуєте традиційні страви багатої турецької кухні. Прогуляєтеся на кораблику по Босфору. Побуваєте на східних ринках. Заглянете в місцеві музеї. І привезете з собою в Україну безліч вражень! Запрошуємо! Будемо раді показати вам прекрасний Стамбул!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63
e-mail: ujf.org@gmail.com