Зарубіжні поїздки

“Флорида: королівство розваг на березі теплого океану”

Український журналістський фонд

Такого ще не було!
Американські парки атракціонів і відпочинок на океані!
Гарячий сезон під час новорічних канікул!
Орландо – Маямі
6 – 15 січня 2014року.

Куди летять відпочивати голлівудські зірки та вітчизняний бомонд на зимових канікулах? До Флориди! Це справжній рай для вибагливих туристів. Тут американський сервіс, запаморочливі краєвиди, теплий клімат, дешевий шоппінг і безліч розваг!

Комфортний літак провідної німецької авіакомпанії “Люфтганза” доставить вас одразу до Орландо – міста, навколо якого побудовані знамениті парки атракціонів, які будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Ви відвідаєте Magic Kingdom – найбільш відвідуваний в світі парк Диснея. Після короткої подорожі на поромі, ви потрапите у казкове місто з палацами і героями відомих мультфільмів. Щоб тільки обійти всі атракціони, ледве вистачить дня. Побуваєте в гостях у Попелюшки, Робінзона Крузо, піратів Карибського моря, в джунглях зі справжніми слонами та екзотичними птахами. А коли сонце буде схилятися на захід, на вас чекатиме “електричне шоу” – карнавал підсвітлених пересувних композицій – і чудовий феєрверк!

Наступного дня – новий диснеївський парк EPCOT (“Експериментальний прототип спільноти майбутнього”). Це своєрідне місто майбутнього – парк, присвячений новим технологіям та розмаїттю культур. Посередині розташоване кругле озеро, навколо якого – “зони” 11 країн світу: Мексики, Норвегії, Китаю, Німеччини, Італії, США, Японії, Марокко, Франції, Великобританії і Канади. У кожній із зон є свої будівлі, ресторани, магазини, характерні для цієї країни. Ви повністю занурюєтеся в атмосферу іншої держави. В центральній частині парку – “розумні” атракціони: наприклад, сплавляючись у човні, можна дізнатися про те, як виростити овочі та фрукти в умовах бідного ґрунту.

В останній день в Орландо ми запропонуємо вам на вибір: відвідання парку Universal Studios (щоб подивитися, як знімаються голлівудські фільми і самим стати героями кіно), поїздку на мис Канаверал, звідки стартують космічні кораблі і де розташований Космічний центр Кеннеді, або з’їздити у “сонячні міста” Флориди – Тампу та Сан-Пітерсбург, щоб відвідати місцеві акваріуми та подивитися сучасні американські міста.

Після Орландо наша група переїде в Маямі. По дорозі, як займає майже 400 км, ми заїдемо на ферму алігаторів та в знаменитий заповідник Everglades. Дізнаєтеся, чим насправді відрізняються між собою крокодили, каймани та алігатори, поспостерігаєте за цими видами та за черепахами в природі.

У Маямі ви мешкатимете у комфортабельному готелі на березі океану. Насамперед, ми запропонуємо вам 5-годинну екскурсію по місту – столиці міжнародного бізнесу, телебачення і туризму. В Маямі мешкає 2 мільйона жителів, а от туристів приїздить щороку 38 мільйонів! Маямі-Біч – це гламурна вулиця нічних клубів, магазинів відомих брендів, історичних будівель, затишних ресторанів та пляжів. Теплий клімат (Гольфстрім тече неподалік) забезпечує “гарячий сезон” Маямі майже цілий рік. Температура води в океані в січні – +24  +25 градусів, а середня температура повітря – +21 +23 градуси.

Ви зможете не тільки посидіти на пляжі з коктейлем, але й здійснити круїз по заливу, пройтися по магазинах (шоппінг кращий, ніж в Нью-Йорку), поплавати на яхті і побачити безліч знаменитостей.

В один із днів ми пропонуємо вам екскурсію у мальовниче місто-курорт Форт Лодердейл, названий “другою Венецією” за свої канали. Ви обов’язково поплаваєте по них на кораблику!

Також можете спробувати віндсерфінг, дайвінг або риболовлю. Флорида така різноманітна! І чекає на вас!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63
e-mail: ujf.org@gmail.com