Дайджест

На виставці в Житомирі свої полотна вперше представив головний редактор газети “Житомирщина” Дмитро Панчук

Український журналістський фонд

Голова спілки художників Житомирщини Василь Кондратюк відкриває виставку.

16 серпня у виставковій залі Житомирської обласної організації Національної Спілки художників України відкрито художню  виставку,  присвячену Дню Незалежності України.

Виступаючи під час її відкриття, голова спілки художників області Василь Кондратюк сказав: “У цій залі зібрані полотна більше тридцяти художників. На картинах багато літа: сонце, квіти, трави, урожай. Тож здається, що на полотнах не фарби, а різнокольоровий нектар”.

А заслужений художник України Тетяна Міхно висловилась так: “На цих полотнах енергія, літній запал душі кожного художника”.

Правда, заради справедливості, слід зазначити, що далеко не на всіх полотнах було літо – на деяких були зображені й інші пори роки.

Серед уже відомих в Житомирі та далеко за його межами  імен художників, таких як Петра Богомаза, Миколи Максименка, Валерія Радецького, Юрія Камишного на виставці були представлені й роботи менш відомих – Валерія Савинця, Ірини Столярової, Юрія Супрунчука та інших.

На жаль, на відкриття виставки прийшло небагато відвідувачів та й представників місцевих ЗМІ було мало

Заслужений художник України Тетяна Міхно оглядає полотна виставки

Уперше поціновувачам живопису вирішив показати два своїх написаних маслом полотна головний редактор газети “Житомирщина” Дмитро Панчук. Тим відвідувачам, які були на відкритті виставки, його картини сподобалися і вони навіть були приємно здивовані вправною технікою їх написання.

Картина Юрія Дубініна "Сфінкс"

Картина Юрія Камишного "Ну чому ж ти така красива?"

Картина Дмитра Панчука "Весняний пейзаж"

Текст Петра ТАРАСЮКА
Знімки Миколи Роя

Інтереси