Новини

“Фестиваль чорнобривців у золотому серці України”

Український журналістський фонд

Золотоноша (Черкаська область).
24-25 серпня 2013 року.

Національна спілка журналістів України та Український журналістський фонд запрошує відсвяткувати День Незалежності в українських традиціях, в самому серці України – в її Шевченківському краї!

Ви відвідаєте уславлене і сповнене легенд місто – Золотоношу, де в ці дні відбувається Всеукраїнський фестиваль чорнобривців! Величезний (рекордний за розмірами!) вінок із цих пахучих квітів покладуть під час параду вишиванок до пам’ятника Великому Кобзарю.

Золотоніський край славиться родючими ґрунтами, золотими нивами, блакитними розливами Дніпра і привітними людьми. Ви побуваєте на екскурсії у Свято-Покровському Красногірському монастирі, заснованому у ХVІІ столітті. В 1727 році послушником у ньому був сам святитель Софроній. На території монастиря є унікальне джерело з цілющою водою, до якого їдуть паломники з усього світу. В різні часи в стінах храму молилися такі знаменитості, як Сковорода, Котляревський, Максимович.

Побачите також, що таке Золотоноша сучасна – побуваєте на провідних підприємствах національного значення, зустрінетеся з керівництвом міста. Зокрема, програмою передбачена поїздка на лікеро-горілчаний завод “Златогор” (відомий своєю продукцію далеко за межами України, а особливо цілющими бальзамами на натуральній основі), найпотужніший вітчизняний завод з виробництва розчинної кави “ФЕС Україна” (виробляє каву під марками “МакКофе” та “Петровська Слобода”), завод “Роял Фрут” (знамениті сидри) та інші підприємства.

На вас чекають розваги, концерт Ніни Мирводи, виставки робіт народних майстрів.

Відпочинете і збагатитеся враженнями! Запрошуємо у захопливу подорож!

Виїзд із Києва – 24.08.13 о 8:00, від Південного виходу залізничного вокзалу.
Повернення до Києва – 25.08.13. приблизно о 17:00.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 067 538-92-95
e-mail: ujf.org@gmail.com