Новини

Грантові програми відділу преси, освіти і культури Посольства США

Український журналістський фонд

Відділ преси, освіти і культури Посольства США оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій і незалежних засобів масової інформації за двома програмами. Заявки приймаються до 28 липня 2013 року включно.


Грантова програма для НУО “Навчання соціальним медіа”

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій і незалежних засобів масової інформації, зацікавлених в реалізації проектів, спрямованих на сприяння свободі інформації через професійний розвиток соціальних медіа та навчання. Такі програми професійного розвитку для використання нових медіа покликані покращити доступ українських громадян до інформації та сприяти збереженню свободи в Інтернеті. Проекти повинні продемонструвати, як покращення можливостей організацій у використанні соціальних медіа сприятиме їхній меті забезпечення свободи інформації, а також допоможе поширенню знань про Закон про доступ до публічної інформації та посприяє суспільному добробуту в цілому.

Українською: http://ukrainian.ukraine. usembassy.gov/uk/smgrant.html
Англійською: http://ukraine.usembassy.gov/ smgrant.html


Грантова програма “Мережа блогерів”

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які зацікавлені у реалізації проектів, які підтримують розвиток та взаємодію незалежних блогерів. Запропоновані проекти мають включати пункт створення або підтримки уже існуючої мережі блогерів.

Українською: http://ukrainian.ukraine. usembassy.gov/uk/bloggrant.html
Англійською: http://ukraine.usembassy.gov/ bloggrant.html