Новини

“Відлуння віків у місті-музеї”

Український журналістський фонд

Чернігів
20 квітня 2013 року.

Одне з найдавніших міст країни, Чернігів побачив чимало за своє більш ніж 1300-літнє життя. Впродовж кількох століть це місто-фортеця на березі Десни затято сперечалося із Києвом за чільне місце в Руській державі. Чернігів середньовіччя був столицею великого князівства, сильного й багатого. Це була така собі лісова імперія, що розкинулася серед неприступних для ворогів хащ та на берегах мальовничих рік. А її стольний град славився величчю храмів та твердинь, повсюдно знаною мудрістю своїх учених мужів та майстерністю митців.

Буквально за один день ви зможете ознайомитися із безліччю цікавинок у Чернігові – таких, яких ви не зможете побачити, відвідавши його самостійно. Спочатку – оглядовий тур по місту з професійними екскурсоводом. Потім візьмете участь в історико-фольклорному дійстві в історичному центрі – на Валу. Ви ніби перенесетеся в атмосферу Київської Русі з її обрядами та традиціями.

Перед обідом запрошуємо вас на Фестиваль дерунів на Алеї Героїв. Там ви зможете скуштувати кулінарні шедеври чернігівських господинь і переконатися, що найкращі деруни готують саме на Чернігівщині!

Наступна зупинка нашої подорожі – це садиба з апітерапевтичними послугами (лікування бджолами). За допомогою бджолиної отрути та препаратів на основі меду та пилку, можна досягнути успіху у лікуванні цілої низки важких та хронічних захворювань – від мігрені до сердечних хвороб.

А під вечір – відвідання “Зеленої сцени”, майданчика для виступів творчих колективів, які порадують вас своїми піснями та танцями.

Транспорт із Києва до Чернігова та у зворотньому напрямку, харчування, екскурсійне обслуговування за рахунок приймаючої сторони.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 067 538-92-95
e-mail: ujf.org@gmail.com