Зарубіжні поїздки

“Подорож на батьківщину богів”

Український журналістський фонд

Острів Крит (Греція)
19-26 травня 2013.

Цього року зима поволі здає свої позиції, але є ще місця на планеті, де погода вас не розчарує. Лише 3 години перельоту на комфортабельному літаку – і ви на острові Крит, де у травні вже панує справжнє літо!

Крит – оповитий легендами грецький острів. Його вважають батьківщиною могутнього бога Зевса, який народився у печері у гірському селищі Психро. Краса цієї печери справді вражає переплетінням сталактитів і сталагмітів, які утворюють природне мереживо, що нагадує струни арфи.

За переказами, на Криті знаходився і лабіринт Мінотавра, а Ікар злітав тут до сонця на своїх саморобних крилах. Ви зможете відвідати підвали Кносського палацу, коридори якого настільки заплутані, що з них не зміг вибратися Мінотавр.

Туристи із задоволенням згадують Крит за його чисте Егейське море – навіть далеко запливати не потрібно, прозора вода уже біля берегу. На острові можна знайти пляжі на будь-який смак – і камінні, і піщані з білим, жовтим та рожевим піском. А ще Крит люблять за хороший сервіс та смачну їжу – багато овочів і фруктів, рибу і морепродукти, власну оливкову олію і йогурт, який ви запам’ятаєте на все життя!

Відпочинок на Криті не означає, що ви будете тільки лежати на пляжі. Тут щодня можна знайти безліч цікавих екскурсій, і деякі з них ми включили до нашої програми.

Історики стверджують, що саме на Криті почалася грецька та європейська цивілізація. Це унікальний острів для православної культури – храми і каплиці є навіть на територіях деяких готелів, а по всьому острову розкидані старовинні монастирі.

Місцеві мешканці вітаються, говорячи “Радуйся!” У них можна повчитися оптимістичному ставленню до життя. І атмосфера на острові – справді радісна і весела. Ви підзарядитеся хорошим настроєм після виснажливої зими і обов’язково іще раз повернетеся на Крит. Його не полюбити неможливо!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com