Зарубіжні поїздки

“Весна у Королівстві квітів”

Український журналістський фонд

Варшава  –  Амстердам  –  Гаага  –  Бремен  –  Берлін
3 – 11 травня 2013 (поїзд-автобус)
5 – 9 травня 2013 (авіатур)

Шановні колеги, зустріньте травень разом з нами, у романтичній Голландії!

Знаменитий парк квітів “Кейкенхоф” у Голландії відкритий менше двох місяців на рік, і ви мусите побачити цю красу! Більше семи мільйонів тюльпанів, лілей, нарцисів, гіацинтів та екзотичних рослин розкинулися візерунковими килимами на 32 гектарах. За задумкою дизайнерів, парк постійно видозмінюється: одні бутони відцвітають, інші розквітають, і за два місяці кожна квіткова композиція тричі змінює свій колір! Туристи заповнюють знімками всю пам’ять своїх фотоапаратів, а наостанок купують цибулини рослин, щоб висадити в себе на дачі.

Але квітковий рай – це ще не все, заради чого варто поїхати з нами до Голландії. Вперше ми пропонуємо вам захопливу мандрівку до рибальського селища на березі моря, сирну ферму, місто млинів Заансе Схаанс і фабрику діамантів.

Для естетичного задоволення ви побуваєте у музеї Ван Гога та Рейксмузеї Амстердама, а також відвідаєте місто художників – Делфт, відоме своєю блакитною керамікою.

Для тих, хто подорожує до Європи вперше, буде цікаво відвідати відомі столиці – Голландії, Німеччини, Польщі. В кожній із них ви матимете розгорнуту і цікаву екскурсію по місту, побачити архітектурні красоти і відчуєте атмосферу міст, в яких відбувалися відомі історичні події та мешкали непересічні постаті. Отже, ви побачите Берлін та його Бранденбрзькі ворота, залишки Берлінського муру та Рейхстаг. В Амстердамі пропливете на катері по численних каналах, побачите королівський палац, будинок Рембрандта, район Червоних ліхтарів та старі єврейські квартали. Другою столицею Голландії називають Гаагу. Ви побуваєте і там! Побачите Північне море, палац, місце, де відбувається міжнародний трибунал над відомими злочинцями проти людства. А в німецькому місті Бремен на вас чекає екскурсія по старій частині цього мальовничого міста (Ринкова площа, Ратуша, вулиця ремісників, пам’ятник Роланду та бременським музикам).

Подорож до Голландії надовго запам’ятається вам яскравими фарбами, таємничою аурою середньовічних європейських міст, смаком свіжої риби та запахами весняних квітів. Ви ніколи не пошкодуєте, що побачили цю країну в її найкрасивішому вбранні!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com