Зарубіжні поїздки

“Американська мрія”

Український журналістський фонд

Нью-Йорк – Вашингтон – Бостон – Сайлем – Плімут
20-30 червня 2013

Навіть найбільш “просунуті” туристи визнають, що Америка – це країна, де мусить побувати кожен. Тому що неможливо описати, що таке “країна можливостей”, “американська мрія”, передати почуття тієї свободи і натхнення, яке відчуває кожен, хто ступає на цю землю. США відмінні від старої доброї Європи, і в цьому є своя перевага. Якщо ви хочете відчути, чим дихає найбільш потужна економіка світу, як бурлить знаменитий мультинаціональний “котел” і чому американці щиро пишаються своєю державою, ми мусите з’їздити до США. І почати саме з Нью-Йорка.

З нами ви відвідаєте три американські штати (Нью-Йорк, Вашингтон та Массачусетс) у високий туристичний сезон, в період грандіозних розпродажів в магазинах і побачите найбільш відомі красоти Америки!

США – це не тільки країна сучасних технологій і дешевих товарів. Це країна номер один в плані бізнесу, в якій створені найкращі умови для підприємців. Все спрямовано на генерацію ідей, і ви будете переповнені враженнями після цієї поїздки! Американська економіка вражає потужністю. На 300 мільйонів мешканців тут 8 мільйонів мільйонерів. Тут найкращий шоппінг, а сервіс для споживачів доступний практично цілодобово. Метро Нью-Йорка відкрите цілодобово і налічує майже 500 станцій.

Поїдка передбачає відвідання найбільшого американського міста – Нью-Йорка (“великого яблука”). На вас чекає 8-годинна екскурсія по Манхеттену, 5 Авеню, Бродвею, Тайм-скверу, Рокфеллер-центру, Уолл Стріт, Лінкольн-центру, Центральному парку, музею Метрополь, центру ООН. Побачите знамениту Статую Свободи.

У столиці – Вашингтоні – на вас чекають легендарний Капітолій, Білий Дім, Музейний квартал, Арлінгтонське меморіальне кладовище, Музей Астронавтики та Космонавтики, Національна картинна галерея. За бажання, можна буде сходити на спектакль або попливти в круїз по річці Потомак. Крім того, ви матимете змогу побувати у знаменитій українській редакції “Голосу Америки” та зустрітися з її ведучою Мирославою Гонгадзе.

У Бостоні побуваєте у знаменитому Гарвардському університеті, випускники якого отримують стартові зарплати на рівні 80 тисяч доларів на рік. Бостон – це не тільки місто інтелектуалів, але й центр мистецтва та історії. Ви з’їздите в Салем і Плимут – місто першої колонії переселенців. І ще побачите чимало цікавих місць! Запрошуємо!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 097 967-49-92
e-mail: ujf.org@gmail.com