Дайджест

Євгеній Кисельов: Телебачення — це розвага для найбідніших верств населення

Український журналістський фонд

Ведучий Євгеній Кисельов вважає, що сьогодні телебачення не дивляться успішні люди, які добре заробляють. Про це він сказав у програмі «Секрети успіху з Наталією Городенською» на Першому національному.

«Новини успішні люди дізнаються з інтернету. А традиційне телебачення створюється усе більше для найбідніших верств населення. А це, у свою чергу, визначає диктат виробників: «Ні, така програма нам не підходить, нам потрібно щось більш зрозуміле для небагатих домогосподарок. Бо ваша програма може зацікавити більш просунуту аудиторію, яка не дивиться ТБ»", — сказав пан Кисельов.

За його словами, для «просунутих людей» є інші альтернативні розваги: «Люди більшого достатку можуть піти у клуб, спортзал, купити хорошої якості диски з фільмами і переглянути їх без реклами. Не кажучи про нічні бари, дискотеки, ресторани, кінопрокат».

Ця ситуація, на його думку, суттєво відрізняється від середини 90-х, коли створювались такі канали, як НТВ та «1+1″. «Тоді ще не було таких клубів, ресторанів та розваг, якісного відео, тому ТБ дивилась преміальна аудиторія, яка добре заробляє», — додав Євгеній Кисельов.

«Телекритика»


Додати коментар