Дайджест

Євгеній Кисельов: Телебачення – це розвага для найбідніших верств населення

Український журналістський фонд

Ведучий Євгеній Кисельов вважає, що сьогодні телебачення не дивляться успішні люди, які добре заробляють. Про це він сказав у програмі “Секрети успіху з Наталією Городенською” на Першому національному.

“Новини успішні люди дізнаються з інтернету. А традиційне телебачення створюється усе більше для найбідніших верств населення. А це, у свою чергу, визначає диктат виробників: “Ні, така програма нам не підходить, нам потрібно щось більш зрозуміле для небагатих домогосподарок. Бо ваша програма може зацікавити більш просунуту аудиторію, яка не дивиться ТБ””, – сказав пан Кисельов.

За його словами, для “просунутих людей” є інші альтернативні розваги: “Люди більшого достатку можуть піти у клуб, спортзал, купити хорошої якості диски з фільмами і переглянути їх без реклами. Не кажучи про нічні бари, дискотеки, ресторани, кінопрокат”.

Ця ситуація, на його думку, суттєво відрізняється від середини 90-х, коли створювались такі канали, як НТВ та “1+1”. “Тоді ще не було таких клубів, ресторанів та розваг, якісного відео, тому ТБ дивилась преміальна аудиторія, яка добре заробляє”, – додав Євгеній Кисельов.

“Телекритика”

Залишити відповідь