Новини

Поява нової щоденної ділової газети “Капитал”

Український журналістський фонд

У той час, коли бізнес-видання закривають свої друковані версії та переходять в онлайн, в Україні стартує нова щоденна ділова газета “Капітал” на 16 сторінках.

Засновником і видавцем є Ілля Чудновський. Нині триває набір персоналу. За даними “Телекритики”, зарплати пропонуються вище середніх по ринку, а добором колективу займається Олександр Виноградов – головний редактор сайту “Свободная пресса”, у минулому – перший заступник головного редактора ділової газети “КоммерсантЪ”. Саме він має всі шанси очолити видання.

На запитання про інвестора проекту пан Чудновський відповів: “Приватні гроші”. Інформацію про причетність до запуску “Капитала” голови Нацбанку Сергія Арбузова пан Чудновський коментує так: “Я багато чого читав, зокрема й це теж. Підтверджувати це немає сенсу. Тут (в офісі) я його не бачив…”.

Він додав, що в повідомленнях про “Капитал”, які з’явилися в ЗМІ та соцмережах, “правди небагато, хоча частково є” та пообіцяв, що на всі запитання дасть відповідь офіційний прес-реліз, який з’явиться “дуже скоро”.

“Капитал” стане другою щоденною діловою газетою в Україні. Адже з літа 2012 року, після закриття паперових “Дела” та “Экономических известий”, єдиною діловою щоденкою залишився “КоммерсантЪ”.

“Телекритика”