Новини

Поява нової щоденної ділової газети «Капитал»

Український журналістський фонд

У той час, коли бізнес-видання закривають свої друковані версії та переходять в онлайн, в Україні стартує нова щоденна ділова газета «Капітал» на 16 сторінках.

Засновником і видавцем є Ілля Чудновський. Нині триває набір персоналу. За даними «Телекритики», зарплати пропонуються вище середніх по ринку, а добором колективу займається Олександр Виноградов — головний редактор сайту «Свободная пресса», у минулому — перший заступник головного редактора ділової газети «КоммерсантЪ». Саме він має всі шанси очолити видання.

На запитання про інвестора проекту пан Чудновський відповів: «Приватні гроші». Інформацію про причетність до запуску «Капитала» голови Нацбанку Сергія Арбузова пан Чудновський коментує так: «Я багато чого читав, зокрема й це теж. Підтверджувати це немає сенсу. Тут (в офісі) я його не бачив…».

Він додав, що в повідомленнях про «Капитал», які з’явилися в ЗМІ та соцмережах, «правди небагато, хоча частково є» та пообіцяв, що на всі запитання дасть відповідь офіційний прес-реліз, який з’явиться «дуже скоро».

«Капитал» стане другою щоденною діловою газетою в Україні. Адже з літа 2012 року, після закриття паперових «Дела» та «Экономических известий», єдиною діловою щоденкою залишився «КоммерсантЪ».

«Телекритика»