Зарубіжні поїздки

Різдвяна Європа

Український журналістський фонд

Будапешт-Відень-Прага-Карлові Вари-Дрезден-Краків
15-21 грудня

За кількістю вражень мало що зрівняється з подорожжю до різдвяної Європи. Вона незабутня і сповнена чарівності, як картинки з улюбленої дитячої казки. Різдво в Європі – це найулюбленіше свято місцевих мешканців, приготування до якого починається з жовтня. Середньовічні міста одягаються у святкові “вбрання”, вулиці прикрашаються тисячами гірлянд, звідусюди лунають веселі пісні, крутяться каруселі, на ринкових площах до пізньої ночі торгують сувенірами, у повітрі пахне корицею і ваніллю. На площах європейських міст виростають красуні-ялинки, а на дверях під’їздів вивішують ялинкові вінки із прикрасами. Кольорові ліхтарі створюють візерунки на стінах будинків. Європейці ніби змагаються, чиє місто цього року буде привабливішим. Вогнями грає усе навкруги: кораблики на річці, алеї дерев, скульптури оленів і Санти Клауса, ратуші, королівські палаци, вулиці магазинів… Панує справжня атмосфера казки, вас охоплює передчуття якихось приємних змін у майбутньому році, хочеться насолоджуватися цією передсвятковою метушнею і романтикою мандрів!

Сезон Різдва – це час концертів та виставок, грандіозних розпродажів і вуличних вистав. Ви не тільки прекрасно відпочинете, але й привезете подарунки для рідних і коханих. Запрошуємо вас у найкрасивіші міста Європи:

Будапешт – мальовниче місто на берегах Дунаю, зі знаменитою будівлею парламенту, королівською резиденцією, монументами і площами часів Австро-Угорської імперії. Окрім екскурсії по цьому “маленькому Парижу”, ви зможете побувати у знаменитих угорських купальнях з кількома басейнами з термальною водою різної температури.

Відень – місто великих музикантів, серце Європи. Відень вражає своєю величчю, розкішшю і гостинністю. Ви зможете побачити 250-літні ноти Моцарта у його музеї, сходити до знаменитої опери, відчути ритм міста, випити кави по-віденські у кафе зі столітньою історією, скуштувати торт “Захер” або віденські сосиски. Це незвичайне місто!

Прага – Злата Прага – не тільки восени, на Різдво вона буквально залита золотими вогнями, які приваблюють мільйони туристів. Карловий міст чекає, коли ви загадаєте бажання, стоячи над річкою Влтавою. Обов’язково здійсниться все, про що ви попросили! А ще із “обов’язкового” у Празі – це скуштувати смаженого коропа (символ різдвяного столу),  “колінце” і бокал смачного чеського пива.

Карлові Вари – ось де завжди любили покращувати своє здоров’я королі та партійні боси. Легендарна оздоровниця Європи тепер і до ваших послуг! Спробуйте місцеву воду, вдихніть чисте повітря, прогуляйтеся по вулицях цього ніби іграшкового містечка, – і ви відчуєте себе бадьорим і сповненим сил!

Краків – колишня польська столиця і резиденція королів. Прогулянка по Старому місту Кракова – це занурення у загадковий світ старовинних австро-угорських провулків із затишними кав’ярнями та мистецькими галереями. Ви дізнаєтеся про історію міста разом з легендами про драконів і мужніх лицарів, послухаєте вуличних скрипалів і побачите, як виглядали особисті кімнати королів. Також у Кракові ви зможете відвідати найбільший в Польщі аквапарк з басейнами з озонованою водою, джакузі, гірками, гідромасажними ваннами та сауною.

Дрезден – “Флоренція на Ельбі”, місто дивовижної архітектури. Сім століть Дрезден був резиденцією саксонських герцогів та королів. Тут винайшли європейський фарфор і вперше була створена система гімназій. Ви відвідаєте Дрезденську картинну галерею з відомою “Сікстинською мадонною”, музей фарфору, музей коштовностей, побачите знамениту оперу та королівські резиденції. Дрезден називають найулюбленішим німецьким містом російського прем’єра В.Путіна. В місті також є унікальний “молочний магазин”, де всі товари – від цукерок до піни для ванни – зроблені з молока.

Виїзд з Києва до Чопа 14.12.12 о 15:41.
Виїзд зі Львова до Києва 21.12.12 о 22:35.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 278-01-23,  (044) 279-00-63, 097 967-49-62, e-mail: ujf.org@gmail.com