Новини

«Вечерняя Макеевка»: 20 років успіху

Український журналістський фонд

Легендарна газета, у витоків якої стояла нинішня глава Українського журналістського фонду Л.Ольховська, відзначила круглу дату

«Двадцять років тому я подумала, що Макіївці бракує такої газети, від якої усі б прийшли у захват, — згадує Людмила Ольховська. — Тоді я зустрілася із директором Макіївського металургійного комбінату і запропонувала: «Давайте робити газету». І ми почали. Хочу нагадати, що коли стартувала «Вечірка», в інших газет були величезні тиражі. І де ці газети зараз? Нині тираж «Вечірки» можна порівняти з тиражами столичних видань. Але не можна розслаблятися, бо перемагає не сильний, а швидкий. Не збавляйте темпу! У вас прекрасний колектив!»

«Вечерняя Макеевка» — це феномен сьогоднішнього дня. Її тиражі постійно зростають, і, думаю, тому, що газета знайшла прямий шлях до сердець своїх читачів та розуму керівників міста і підприємств, — говорить Олександр Бриж, голова Донецької обласної спілки журналістів, головний редактор газети «Донбас». -  Саме «Вечірці» належить ідея передплати через підприємств. Це велика зручність для макіївчан: вони можуть оформити передплату в кредит, навіть не відвідуючи пошту».

«Ми нікому не прислуговуємо, ми вірно служимо всім макіївчанам, які живуть і працюють з добром у справах і в серці. Ми хапаємося за кожну подію, яка приносить людям радість», — підсумовує Марія Семенова, головний редактор «Вечерней Макеевки», Заслужений журналіст України, депутат міськради.

З нагоди свята в Театрі юного глядача міста Макіївки відбувся святковий вечір, на якому були вручені подарунки і почесні відзнаки творчим працівникам та редакційному колективу загалом. Численних гостей розважала відома співачка Гайтана.

Від імені Українського журналістського фонду вітаємо колег! Так тримати!