Новини

“Вечерняя Макеевка”: 20 років успіху

Український журналістський фонд

Легендарна газета, у витоків якої стояла нинішня глава Українського журналістського фонду Л.Ольховська, відзначила круглу дату

“Двадцять років тому я подумала, що Макіївці бракує такої газети, від якої усі б прийшли у захват, – згадує Людмила Ольховська. – Тоді я зустрілася із директором Макіївського металургійного комбінату і запропонувала: “Давайте робити газету”. І ми почали. Хочу нагадати, що коли стартувала “Вечірка”, в інших газет були величезні тиражі. І де ці газети зараз? Нині тираж “Вечірки” можна порівняти з тиражами столичних видань. Але не можна розслаблятися, бо перемагає не сильний, а швидкий. Не збавляйте темпу! У вас прекрасний колектив!”

“Вечерняя Макеевка” – це феномен сьогоднішнього дня. Її тиражі постійно зростають, і, думаю, тому, що газета знайшла прямий шлях до сердець своїх читачів та розуму керівників міста і підприємств, – говорить Олександр Бриж, голова Донецької обласної спілки журналістів, головний редактор газети “Донбас”. –  Саме “Вечірці” належить ідея передплати через підприємств. Це велика зручність для макіївчан: вони можуть оформити передплату в кредит, навіть не відвідуючи пошту”.

“Ми нікому не прислуговуємо, ми вірно служимо всім макіївчанам, які живуть і працюють з добром у справах і в серці. Ми хапаємося за кожну подію, яка приносить людям радість”, – підсумовує Марія Семенова, головний редактор “Вечерней Макеевки”, Заслужений журналіст України, депутат міськради.

З нагоди свята в Театрі юного глядача міста Макіївки відбувся святковий вечір, на якому були вручені подарунки і почесні відзнаки творчим працівникам та редакційному колективу загалом. Численних гостей розважала відома співачка Гайтана.

Від імені Українського журналістського фонду вітаємо колег! Так тримати!