Фотогалерея

Від «Великого яблука» до салемських відьом

Український журналістський фонд

УЖФ вперше здійснив тур на Американський континент

Група журналістів, редакторів та власників ЗМІ побувала у Сполучених Штатах. Екскурсійна програма була надзвичайно насиченою: восьмигодинна екскурсія по Нью-Йорку (який ще називають «Великим яблуком»), візит до столиці — Вашингтону, відвідання Бостону, міста першої колонії переселенців Плімуту, «міста відьом» Салема, академічного Кембріджа…

Нью-Йорк вразив не тільки своїми хмарочосами та сяйвом вечірніх вогнів, але й величезними юрбами людей. Це місто, яке ніколи не спить! Журналісти побачили відомі пам’ятки: Статую Свободи, Емпаер Стейт Білдінг, Рокфеллер центр, будинок ООН, Ньо-Йоркську біржу та чимало іншого. На місці «башт-близнюків», зруйнований 11 вересня 2001 року, вже добудувують новий хмарочос, який символізуватиме свободу та поступ країни вперед.

У Вашингтоні кожен сфотографувався на фоні Капітолію, Білого дому, музейного кварталу. На запрошення колег наші журналісти відвідали Національний Прес-клуб та редакцію «Голосу Америки», де мали зустріч з Мирославою Гонгадзе.

Ще одне місто східного узбережжя — Бостон — сподобалося всім! Чудова архітектура, багата історія і якась затишність — сюди хочеться повертатися. Знаменитий Гарвардський університет розташований у місті-супутнику Бостона — Кембріджі. Тут навчаються найкращі студенти з усього світу.

Для більшості учасників групи це була перша подорож до США. Але, очевидно, не остання. Тому що прощатися з цією захопливою країною не хотів ніхто.


Додати коментар