Новини

Гаряча тема – “мовний законопроект”

Український журналістський фонд

Учасники липневого засідання Медіа-клубу “На власний погляд” подискутували на тему нещодавно ухваленого закону про засади державної мовної політики.

“Ми ніяких несподіванок не робили, ми заявили свою думку, коли ще йшли на вибори у своїй програмі, коли вносили цей законопроект. Ми діяли достатньо послідовно”, – зазначив народний депутат, представник Президента в Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

Відповідаючи на запитання, чому парламент відмовився розглядати поправки до законопроекту, депутат зауважив, що ці поправки були подані навмисно, щоб затягти розгляд цього документу.

“У нас були прямі рекомендації міжнародних та європейських інститутів, ми вже підпадаємо під їхній моніторинг і санкції. Далі відкладати це питання вже було не можна”, – переконаний автор закону Вадим Колесніченко.

Лідер фракції комуністів у парламенті Петро Симоненко торкнувся іншої актуальної теми: проведення адміністративної реформи. “У рамках реформи кількість територіальних громад має скоротитися з 31 тис. до 1,8 тис., а число районів – з 490 до 150”, – зазначив комуніст. Він закликав зупинити реформу, поки не пізно.

Також перед журналістами виступили перший заступник Голови Федерації профспілок України Григорій Осовий та журналістка Тетяна Чорновол.

Залишити відповідь