Зарубіжні поїздки

Келих пива і – в Європу!

Український журналістський фонд

22-29 вересня 2012

Пиво – це тільки привід для поїздки! Ви відвідаєте 4 європейських країн, які вражають своєю красою і славляться культурою пивоваріння

Польща – Чехія – Німеччина (Баварія) – Австрія

Чи хотіли б ви побачити найбільш грандіозне свято пива у світі Октоберфест, на яке з’їжджається 6 мільйонів туристів, навіть таких, які ані краплі не п’ють? Хочете приєднатися до цього багатонаціонального гурту, який розважається, сміється, п’є пиво, смачно їсть, танцює на столах і співає? Це не просто фестиваль одного напою. Баварці вважають його народною забавою, яка може продемонструвати туристам усі принади Баварії. На Октоберфест приходять цілими сім’ями, там є багато розваг для дітей і дорослих: костюмовані паради, атракціони, феєрверки, виступи артистів і хорові співи!

Тільки на Октоберфесті можна спробувати нефільтроване пінисте пиво Weizen, яке варять винятково в Баварії, і скуштувати особливі білі сосиски Weisswurst. У Мюнхені ви побуваєте у найбільшій і найстарішій кнайпі Хофбройхаус, де можуть розміститися тисяча відвідувачів і де у 1930-х роках виголошував свої промови Гітлер. Відчуєте дух і атмосферу старої Німеччини, поспостерігаєте за життям баварців, які в дні Октоберфесту вдягаються у свої дорогі національні костюми.

Для любителів хмільного напою будуть й інші особливі зупинки – чеський пивзавод Крущовіце з дегустацією декількох сортів найкращого місцевого пива, обід з розливним пивом у ресторані при заводі в Пльзені, вечеря в пивоварні Stiegl (Австрія). Традиційна кухня у поєднанні з найсвіжішими напоями – що може бути краще?

Тур передбачає розгалужену культурну програму. У Польщі вам відкриє двері давня резиденція королів – місто Краків, де передбачена екскурсія по місту. Ви також побуваєте у казковій Празі, де прогуляєтеся по вуличках старого міста, подивитеся на знаменитий астрономічний годинник з фігурками, загадаєте бажання на Карловому мості та сфотографуєтеся у королівських резиденціях та храмах.

У Німеччині зможете побувати в альпійському лебединому замку Нойшванштайн, відвідати мальовниче альпійське село Обераммергау, монастир Етталь, де роблять лікери на альпійських травах, та багато інших чарівних місць.

А в Австрії на вас чекає імператорський Відень та місто Моцарта Зальцбург. Архітектура бароко, парки, які утопають в квітах, будинок, де народився Моцарт, його музей, Віденська опера, усипальниця Габсбургів – це все треба бачити на власні очі!. Ви скуштуєте традиційний торт “Захер” з філіжанкою кави по-віденськи і відчуєте себе абсолютно щасливими в цьому світі краси і спокою!

Поїздка передбачає пересування двома видами транспорту – авіа (Київ – Катовіце – Київ) та автобус (Катовіце – Краків – Прага – Карлові Вари – Пльзень – Мюнхен – Зальцбург – Відень)

Виліт з Києва – 22 вересня о 10:00 ранку.
Повернення до Києва – 29 вересня об 13:50.
Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 279 00 63, 278-01-23
e-mail: ujf.org@gmail.com

Залишити відповідь