Зарубіжні поїздки

«В гості до королеви»

Український журналістський фонд

Польща – Німеччина – Великобританія (Лондон, Кембридж, Йорк, Единбург) – Нідерланди

Авіатур (8 днів) з 29.04.12. по 06.05.12.
Поїзд-Автобус (14 днів) з 27.04.12. по 10.05.12.

Хто сказав, що Лондон – це тільки дощі? На початку жовтня 2011 тут +30 і сонце, а весна приходить рано, завдяки теплій течії Гольфстрім та м’якому клімату. В Україні ще лежить сніг, а у Британії вже стрижуть траву на газонах для гольфу. І навіть коли на острові дощить, то недовго, і тут не мають звички змінювати свої плани через погоду.

Запрошуємо вас у подорож до місць, які ви знаєте з підручника англійської мови: Букінгемський палац, Тауерський міст, Парламент, діловий центр Сіті, безсонний розважальний район Сохо, Пікаділлі, музей мадам Тюссо, будинок Шерлока Холмса, Оксфорд-стріт, Гайд-парк, закута у камінь Темза, універмаг “Харродс”… Лондон вражає шиком і красою. Не дарма тут купують нерухомість і навчають дітей найбагатші бізнесмени з усього світу.

Сюди приїжджають розважатися в нічних клубах, купувати дизайнерський одяг і пити пиво в англійських пабах. Рух людей у центрі щодня нагадує броунівський – ділові люди в дорогих костюмах поспішають на обід з партнерами, туристи фотографуються на фоні  будівель вікторіанської епохи, діти їдять морозиво прямо під дощем. А якщо ви потрапите сюди у дні проведення футбольних матчів, ви побачите справжній темперамент англійського вболівальника!

Але ви побуваєте не тільки в столиці Британського Королівства, де цього року з шиком святкували весілля Принца Гаррі та Кейт Міддлтон і де досі продають тематичні сувеніри.

Вперше пропонуємо вам відвідати Шотландію та її столицю – Единбург! Це місто романтиків і поціновувачів справжнього шотландського віскі. Единбурзький замок відвідують майже півтора мільйона туристів щороку. Ви побуваєте на королівській яхті “Британіка” та побачите розкішні інтер’єри замку Говарда, національні парки, собори, середньовічні квартали шотландських містечок.

Поїздка до Великобританії пропонується у двох варіантах:

Авіатур
Приліт в Лондон 29.04.12 в 11:25 , виліт до Києва 6.05.12. в 12:20.
У програмі – Лондон, Кембрідж, Йорк, Единбург.

Автобусний тур
Виїзд поїздом N 67 з Києва в Варшаву 27.04.12 в 16:37, приїзд до Києва 10.05.12. в 8:39.

У програмі будуть найцікавіші європейські міста: Варшава, Берлін, Лондон, Кембрідж, Йорк, Единбург, Амстердам, Бремен, Потсдам. У Нідерландах відвідаєте знамениту виставку тюльпанів та орхідей, а в інших містах вам будуть запропоновані екскурсії та розважальні програми.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 097-967-49-92, 279-00-63, 278-01-23
e-mail: ujf@ujf.net.ua