Новини

З-поміж інших кандидатів вже виділяється лідер

Український журналістський фонд

Жваві дискусії серед представників регіональних ЗМІ викликають вибори Голови НСЖУ у квітні.

“За кого голосувати?” – це питання неодноразово звучало під час зустрічей і поїздок  журналістів, які організує Український журналістський фонд. Чимало наших колег є делегатами майбутнього з’їзду і будуть приймати рішення на користь тієї чи іншої кандидатури. Саме тому їм би хотілося обговорити всі плюси і мінуси висуванців, подискутувати з колегами з інших областей на тему, як надалі розвиватиметься спілка. І до керівництва Українського журфонду не раз зверталися напряму: “Ну, а ви кому довіряєте? Ви незалежна організація, глибоко обізнані щодо потреби регіональних ЗМІ, тому ваша думка для нас надзвичайно важлива. Хто достойний цієї посади і здатен оживити роботу спілки?”

Брак інформації і особистого досвіду спілкування з кандидатами заважають делегатам ухвалити зважене рішення. Саме тому Український журналістський фонд вирішив надати час для  публічних обговорень кандидатур на голову спілки під час засідань Медіа-клубу “На власний погляд”. Адже це цікаво нашим журналістам. І як показала практика, слухали вони дуже уважно…

16 березня перед журналістами виступив голова Черкаської обласної організації НСЖУ С.Томіленко, який закликав проголосувати за кандидатуру Олега Наливайка.

На сьогоднішній день це найбільш ймовірна кандидатура, яка влаштовує і захід, і схід, і приватні ЗМІ, і комунальні видання.

Олег Наливайко, 1961 року народження, походить зі Львова, наприкінці 1980-х закінчив Львівський факультет журналістики. Його ім’я відоме і в столиці, і в областях, адже він багато років віддав розвитку потужного вітчизняного інформаційного агентства УНІАН. Тривалий досвід керівної роботи, прекрасне розуміння потреб медіа-спільноти, незаплямована репутація і високий авторитет серед колег, а також представників державних структур та громадських організацій – ось головні переваги О. Наливайка. Над ним не “висять” незакриті кримінальні справи чи розслідування, його не можна “підвісити на гачок” за минулі огріхи. А отже, Олег Наливайко зможе сконцентруватися насамперед на виконанні завдань, які стоять перед спілкою, а не на вирішенні своїх власних проблем.

НСЖУ – це унікальний організм, де новаторство і потреба у розвитку завжди поєднувалися з повагою до шанованих колег по перу. Олег Наливайко – це справді зважена кандидатура. Він здатен організувати роботу спілки таким чином, щоб вона укріпила свій авторитет, одержала нові перспективи, стала цікавою для молоді, але водночас зберегла традиції і все те найкраще, за яке ми цінуємо свою творчу організацію: чітку позицію, незалежність, дух свободи і увагу до потреб колег в усіх регіонах. Голос кожного журналіста буде почутий.

Залишити відповідь