Новини

Про медицину, “чорнобильські” та імідж влади

Український журналістський фонд

Квітневе засідання Медіа-клубу відзначилося великою кількістю гостей, які виступили з гострими і гарячими темами.

Лідер фракції комуністів у парламенті Петро Симоненко закликав зупинити реформу охорони здоров’я, оскільки вона робить медичні послуги недоступними для більшості населення. Він привів також факти, які свідчать, що на медичне обслуговування одного народного депутата витрачається з бюджету 200 тисяч гривень, а на пересічного громадянина – лише 300 гривень.

Член парламентського комітету з питань правової політики Владислав Забарський розповів про переваги недавно ухваленого Кримінально-Процесуального кодексу, який значно посилює захист обвинуваченого.

Заступник Голови Партії регіонів, народний депутат Леонід Кожара прокоментував погіршення іміджу української влади в Європі у зв’язку зі справою Юлії Тимошенко. На його погляд, ситуація багато в чому стимульована опозицією, і на тлі політичної боротьби в Європі це питання лягло на благодатний ґрунт .

Президент Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Юрій Андрєєв розповів про підписаний з урядом меморандум, згідно з яким пенсії чорнобильцям осучаснені. В середньому вони збільшилися в 2,5 рази – навіть ті, хто отримував мінімальну пенсію в 800 гривень, тепер отримали 2090 гривень.

Президент УНІАН і кандидат на Голову Національної спілки журналістів Олег Наливайко обговорив в колі колег тези своєї програми, а також відповів на ключові питання, що стосуються професійної діяльності журналістів в Україні.

Також гостями Медіа-клубу стали представники профспілкових організацій працівників космічної галузі та Атомпрофспілки.

Залишити відповідь