Новини

“Перша лінія” у Рівному

Український журналістський фонд

Запрошуємо 22-23 березня 2012 року у навчальну поїздку до Видавничого дому “ОГО” – лідера незалежної преси Рівненщини!

Флагманське видання Видавничого дому – газета “ОГО” відзначило 20-річний ювілей. “ОГО” пройшла шлях від першої у Рівному газети приватних оголошень до впливового обласного інформаційно-рекламного тижневика для активної платоспроможної аудиторії. “ОГО” відоме в регіоні постійною організацією різноманітних рейтингів та соціальних проектів – таких як “Сім чудес Рівненщини”, “Відкрий Рівненщину”, “ТОП-25: найвпливовіші люди Рівненщини”, “Творці Незалежності”, “Лідери місцевих громад”, “Найуспішніші студенти Рівненщини” тощо. Газета постійно створює нові креативні інформаційно-рекламні майданчики (газета + інтернет, газета + інтернет + телебачення) – такі як спецпроекти “Чоловічі розваги”, “Жіночі розваги”, “СмачнОГО!”, “Зіркові подорожі рівнян” тощо. Перший в Україні шоу-конкурс для вагітних “Пузата мама”, регіональний конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, благодійний проект “Дарунок дитини” на підтримку онкохворих дітей – усе це здобутки “ОГО” лише впродовж останнього року.

Інше друковане видання Видавничого дому “ОГО” – “Рівненська газета” – розраховане на масову обласну аудиторію. Видання бере свій початок від “Провінційної газети”, яка була створена 15 років тому – у 1997 році. Неодноразово газета здобувала найвищий передплатний і загальний тираж на Рівненщині. За результатами професійних конкурсів преси, організованих Українською асоціацією видавців періодичної преси, була відзначена за найефективнішу передплатну кампанію та найкращу організацію зворотнього зв’язку з читачами.

Нині пріоритетом у діяльності Видавничого дому “ОГО” є розвиток інтернет-ресурсів як найперспективнішого напрямку розвитку ЗМІ у майбутньому. Рівненський інформаційний портал OGO.ua – головний інтернет-ресурс ВД “ОГО” – нині  є найпопулярнішим інформаційним інтернет-ресурсом Рівненщини зі щоденними показниками відвідуваності в межах 10 000 унікальних відвідувачів. Рекламна служба ВД “ОГО” активно працює над продажем інтернет-реклами і ми готові поділитись із колегами своїм досвідом!

Гордість “ОГО” – власна мережа розповсюдження (фірмові кіоски “ОГОпрес”), власна друкарня, власна служба збуту з мережею торгових агентів.

“ОГО” має власну школу журналістики – “Школу універсального журналіста”, яка існує з 2006 року, і нині має понад три сотні випускників. Почавши свою діяльність як суто редакційна школа підготовки кадрів, проект розвинувся до всеукраїнського рівня – нині Школа проводиться у кількох різних вікових та часових форматах, не лише в Рівному, а й в інших містах, і серед її випускників – молодь з різних областей України, від Івано-Франківщини до Донбасу! За матеріалами Школи видано навчальний посібник, який розповсюджується по всій Україні. Ви матимете можливість відвідати одне з занять школи, а також – отримати у подарунок навчальний посібник “Школа універсального журналіста” та повний комплект роздаткових матеріалів Школи для використання на власний розсуд, без жодних обмежень, у роботі редакцій з молоддю.

Основні теми і спікери:

  • Інтернет для регіональної газети: у що інвестувати, як розвивати, де брати гроші, кадри та ідеї.  Світлана Омельчук, директор ВД “ОГО”
  • Досвід розповсюдження газет у регіоні: рівненські інновації.  Анна Малашкевич, керівник служби збуту ВД “ОГО”
  • “Школа універсального журналіста”: унікальний майданчик для роботи редакції з молоддю.
  • Мультимедійні спецпроекти “ОГО”. Віталій Голубєв, головний редактор ВД “ОГО”
  • Гостей вітає Віктор Данилов – засновник Видавничого дому “ОГО”.

Віктор Данилов двічі був обраний віце-президентом Української асоціації видавців періодичної преси (2004 – 2008рр.) Дійсний член ради директорів Асоціації “Незалежні Регіональні Видавці України”. Член Національної спілки журналістів України. Засновник низки ЗМІ Рівненської області. Нагороджений медаллю “За працю і звитягу” Указом Президента України.

Попередня програма:

22 березня 2012р.

9.00 – 11.00 Зустріч і поселення.
11.00 – 13.00 Робота в редакції
13.00 – 14.00 Обід.
14.00 – 14.45 переїзд до м. Острог
14.45 – 16.45 Відвідання НаУ “Острозька академія”. Зустріч із керівництвом, знайомство з роботою кафедри журналістики, екскурсія академією.

23 березня 2012р.

8.00 – 10.30 Відвідання культурно-археологічного комплексу “Пересопниця”
10.30 – 13.00 робота в редакції
13.00 – 14.00 обід
14.00 – 16.00 завершення роботи в редакції, підведення підсумків.

Після 16.00 – від’їзд учасників

Кількість учасників обмежена

Реєстрація і додаткова інформація за телефонами:
(044) 279 00 63, 278-01-23, 067 402-57-62
e-mail: ujf@ujf.net.ua

Залишити відповідь