Новини

«Перша лінія» у Рівному

Український журналістський фонд

Запрошуємо 22-23 березня 2012 року у навчальну поїздку до Видавничого дому «ОГО» — лідера незалежної преси Рівненщини!

Флагманське видання Видавничого дому — газета «ОГО» відзначило 20-річний ювілей. «ОГО» пройшла шлях від першої у Рівному газети приватних оголошень до впливового обласного інформаційно-рекламного тижневика для активної платоспроможної аудиторії. «ОГО» відоме в регіоні постійною організацією різноманітних рейтингів та соціальних проектів — таких як «Сім чудес Рівненщини», «Відкрий Рівненщину», «ТОП-25: найвпливовіші люди Рівненщини», «Творці Незалежності», «Лідери місцевих громад», «Найуспішніші студенти Рівненщини» тощо. Газета постійно створює нові креативні інформаційно-рекламні майданчики (газета + інтернет, газета + інтернет + телебачення) — такі як спецпроекти «Чоловічі розваги», «Жіночі розваги», «СмачнОГО!», «Зіркові подорожі рівнян» тощо. Перший в Україні шоу-конкурс для вагітних «Пузата мама», регіональний конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!», благодійний проект «Дарунок дитини» на підтримку онкохворих дітей — усе це здобутки «ОГО» лише впродовж останнього року.

Інше друковане видання Видавничого дому «ОГО» — «Рівненська газета» — розраховане на масову обласну аудиторію. Видання бере свій початок від «Провінційної газети», яка була створена 15 років тому — у 1997 році. Неодноразово газета здобувала найвищий передплатний і загальний тираж на Рівненщині. За результатами професійних конкурсів преси, організованих Українською асоціацією видавців періодичної преси, була відзначена за найефективнішу передплатну кампанію та найкращу організацію зворотнього зв’язку з читачами.

Нині пріоритетом у діяльності Видавничого дому «ОГО» є розвиток інтернет-ресурсів як найперспективнішого напрямку розвитку ЗМІ у майбутньому. Рівненський інформаційний портал OGO.ua — головний інтернет-ресурс ВД «ОГО» — нині  є найпопулярнішим інформаційним інтернет-ресурсом Рівненщини зі щоденними показниками відвідуваності в межах 10 000 унікальних відвідувачів. Рекламна служба ВД «ОГО» активно працює над продажем інтернет-реклами і ми готові поділитись із колегами своїм досвідом!

Гордість «ОГО» — власна мережа розповсюдження (фірмові кіоски «ОГОпрес»), власна друкарня, власна служба збуту з мережею торгових агентів.

«ОГО» має власну школу журналістики — «Школу універсального журналіста», яка існує з 2006 року, і нині має понад три сотні випускників. Почавши свою діяльність як суто редакційна школа підготовки кадрів, проект розвинувся до всеукраїнського рівня — нині Школа проводиться у кількох різних вікових та часових форматах, не лише в Рівному, а й в інших містах, і серед її випускників — молодь з різних областей України, від Івано-Франківщини до Донбасу! За матеріалами Школи видано навчальний посібник, який розповсюджується по всій Україні. Ви матимете можливість відвідати одне з занять школи, а також — отримати у подарунок навчальний посібник «Школа універсального журналіста» та повний комплект роздаткових матеріалів Школи для використання на власний розсуд, без жодних обмежень, у роботі редакцій з молоддю.

Основні теми і спікери:

  • Інтернет для регіональної газети: у що інвестувати, як розвивати, де брати гроші, кадри та ідеї.  Світлана Омельчук, директор ВД «ОГО»
  • Досвід розповсюдження газет у регіоні: рівненські інновації.  Анна Малашкевич, керівник служби збуту ВД «ОГО»
  • «Школа універсального журналіста»: унікальний майданчик для роботи редакції з молоддю.
  • Мультимедійні спецпроекти «ОГО». Віталій Голубєв, головний редактор ВД «ОГО»
  • Гостей вітає Віктор Данилов — засновник Видавничого дому «ОГО».

Віктор Данилов двічі був обраний віце-президентом Української асоціації видавців періодичної преси (2004 — 2008рр.) Дійсний член ради директорів Асоціації «Незалежні Регіональні Видавці України». Член Національної спілки журналістів України. Засновник низки ЗМІ Рівненської області. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу» Указом Президента України.

Попередня програма:

22 березня 2012р.

9.00 — 11.00 Зустріч і поселення.
11.00 — 13.00 Робота в редакції
13.00 — 14.00 Обід.
14.00 — 14.45 переїзд до м. Острог
14.45 — 16.45 Відвідання НаУ «Острозька академія». Зустріч із керівництвом, знайомство з роботою кафедри журналістики, екскурсія академією.

23 березня 2012р.

8.00 — 10.30 Відвідання культурно-археологічного комплексу «Пересопниця»
10.30 — 13.00 робота в редакції
13.00 — 14.00 обід
14.00 — 16.00 завершення роботи в редакції, підведення підсумків.

Після 16.00 — від’їзд учасників

Кількість учасників обмежена

Реєстрація і додаткова інформація за телефонами:
(044) 279 00 63, 278-01-23, 067 402-57-62
e-mail: ujf@ujf.net.ua


Додати коментар