Зарубіжні поїздки

Cкарби Йорданії

Український журналістський фонд

VIP-тур для журналістів з 07 по 14 липня 2012 р.

Географічний місток, який поєднує море і пустелю, схід і захід, Йорданське Хашимітське королівство – це земля гіпнотичної краси та яскравих контрастів.

Білосніжний літак Королівських Йорданських авіаліній забере вас у справжню казку! По прильоті в столицю Амман ви в супроводі російськомовного гіда поїдете на берег Червоного моря, у п’ятизірковий готель.

У вашому розпорядженні – найчистіші пляжі, тепле лагідне море і знайомство з глибокою культурою гостинних йорданців.

Для розваги ви візьмете участь у сафарі на джипах до пустелі Ваді Рам. Пустеля нагадує місячний пейзаж. А хтось згадує, що цими місцями водив стада Ісав. Там досі збереглися залишки древніх колодязів і наскальні малюнки перших поселенців. Приємним звершенням екскурсії стане зустріч заходу сонця в горах і вечеря біля бедуїнського вогнища, а також відвідання сувенірного магазинчика, який розташований у вагонах старовинного поїзду.

Ваш відпочинок на Червоному морі пройде на найчарівнішому курорті Йорданії – Акабі. Сюди, як в Мекку, їдуть любителі дайвінгу з усього світу, тому що підводний світ і корали в цій частині моря є просто дивовижними. На рифах Акаби можна зустріти рідкісний чорний деревоподібний корал, який вперше знайдений там Королем Хусейном. У заростях коралів живуть риби-клоуни, спинороги, риби-папуги, риби-ігли, вугрі, а також загадкова китова акула (найбільша риба в світі!), яка харчується планктоном. А для тих, хто любить лінивий відпочинок на пляжі, – приємний освіжаючий морський бриз, смарагдова зелень пальм і руїни старих фортець на горизонті. Почуватиметеся, як у раю!

Але чи можна відвідати Йорданію і не побачити сучасне чудо світу, місто у скелях – Петру? Залежно від сонячного світла Петра змінює колір від рожевого до пурпурного. Місто розташоване на висоті 900 м над рівнем моря, прохід у долину – через ущелини на півночі і півдні, тоді як зі сходу і заходу скелі різко обриваються, утворюючи 60-метрові природні стіни. Ви не переставатимете дивуватися красі храмів у скелях, і – пізнавати їх, адже саме тут знімався відомий фільм “Індіана Джонс та останній хрестовий похід”.

Наступного дня на вас чекає нова пригода – знайомство з цілющим Мертвим морем! Вміст солі – 33% (для порівняння, в Середземному морі – 4%). Відпочинок на Мертвому морі сприяє загальному зміцненню організму, розслабленню, лікуванню шкірних хвороб та нервових розладів.

Запланована поїздка в місто Джераш з римською архітектурою, а також прогулянка по “білому місту” Амману – столиці з діловими кварталами, затишними ресторанами, арабськими театрами та майстернями ремісників.

Цікавою сторінкою подорожі є також відвідання святих місць – міста Мадаба, де хрестили Ісуса Христа, і Гори Небо, де помер Моїсей. Також група ознайомиться з унікальною мозаїчною картою Єрусалима і Святої Землі, яка збереглася на підлозі православної церкви в Мадабі.

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 279-00-63, 278-01-23
e-mail: ujf@ujf.net.ua

Залишити відповідь