Зарубіжні поїздки

“Відкриття Америки”

Український журналістський фонд

Нью-Йорк – Вашингтон – Бостон – Сайлем – Плімут.

Вперше запрошуємо журналістів у VIP-тур з 11 – 21 липня 2012р.

Це пропозиція, від якої неможливо відмовитися! Ви відвідаєте три американських штати (Нью-Йорк, Вашингтон та Массачусетс) у високий туристичний сезон, в період грандіозних розпродажів в магазинах, і на додачу отримаєте унікальний професійний досвід під час екскурсій до відомих американських редакцій!

Америка – це країна, де мусить побувати кожен. Тому що неможливо описати, що таке “країна можливостей”, “американська мрія”, передати почуття тієї свободи і натхнення, яке відчуває кожен, хто ступає на цю землю. Це треба відчути самому!

США – це не тільки країна суперкомп’ютерів, айфонів та айпадів за півціни. Це країна номер один в плані бізнесу, в якій створені найкращі умови для підприємців. Все спрямовано на генерацію ідей, і ви будете переповнені враженнями після цієї поїздки! Американська економіка посідає перше місце в світі за потужністю. На 300 мільйонів мешканців тут 8 мільйонів мільйонерів. Тут найкращий шоппінг, дешевий бензин (75 центів), а сервіс для споживачів доступний практично цілодобово. Перукарні працюють для людей бізнесу до другої ночі. Метро Нью-Йорка відкрите цілодобово і налічує майже 500 станцій. З аеропорту можна дістатися до міста як на метро, так і на вертольоті. А редакції відомих видань займають величезні хмарочоси і мають у  штаті тисячі журналістів.

Поїдка передбачає відвідання найбільшого американського міста – Нью-Йорка (“великого яблука”). На вас чекає 8-годинна екскурсія по Манхеттену, 5 Авеню, Бродвею, Тайм-скверу, Рокфеллер-центру, Уолл Стріт, Лінкольн-центру, Центральному парку, музею Метрополь, центру ООН. Побачите знамениту Статую Свободи! В Нью-Йорку наша група відвідає також одну з відомих редакцій (попередньо – “Нью-Йорк таймс”) та Колумбійський університет, де є кафедра української мови.

У столиці – Вашингтоні – на вас чекають зустрічі з колегами у “Голосі Америки”, а також відвідання Ньюзеуму (музею інформації, де можна переглянути короткий фільм у форматі 4D), а також Національного прес-клубу, де проводяться тисячі заходів протягом року. І, звісно, ви побачите легендарний Капітолій, Білий Дім, Музейний квартал, Арлінгтонське меморіальне кладовище, Музей Астронавтики та Космонавтики, Національну картинну галерею. За бажання, можна буде сходити на спектакль або попливти в круїз по річці Потомак.

У Бостоні побуваєте у знаменитому Гарвардському університеті, випускники якого отримують стартові зарплати на рівні 80 тисяч доларів на рік. Бостон – це не тільки місто інтелектуалів, але й центр мистецтва та історії. Ви з’їздите в Салем і Плимут – місто першої колонії переселенців. І ще побачите чимало цікавих місць!
Запрошуємо!

Додаткова інформація та запис у групу за телефонами:
(044) 279-00-63, 278-01-23
e-mail: ujf@ujf.net.ua

Залишити відповідь