Новини

До 11 вересня приймаються заявки до VII Школи економічної журналістики

Український журналістський фонд

Організатори Школи – Академія Deutsche Welle та Українська правда – залучають викладачами провідних українських журналістів та експертів, які забезпечать вагомими теоретичними знаннями та навичками з практичної реалізації журналістських проєктів. Тренери пройшли підготовку за спеціальною методикою Академії DW.

Студентами Школи можуть стати як досвідчені журналісти, так і новачки у професії. Для участі у відборі необхідно заповнити анкету.

Курс складається з чотирьох модулів у Києві (щомісячно триденним інтенсивом).

Кожен студент буде частиною команди, що 18 грудня захищатиме свій великий груповий проєкт, після чого отримає сертифікат про закінчення Школи.

Організатори повністю покривають усі витрати на навчання, крім оплати транспорту. На час проведення модулів передбачено безплатне проживання в Києві для журналістів з регіонів.

Модулі Школи

І модуль (18-20 вересня): Як писати про бізнес. “Олігархознавство”.

Тренери: Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців; Андрій Самофалов, керівник бізнес-редакції сайту Liga.net.

ІІ модуль (16-18 жовтня): Споживчі ринки. Як писати для споживача.

Тренери: Дмитро Дєнков, головний редактор “Економічної правди”; Аліна Полякова, журналістка, редакторка спецпроєктів УП.

ІІІ модуль (13-15 листопада): Як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику.

Тренери: Дарина Марчак, виконавчий директор ProZorro.Продажі; Руслан Чорний, керуючий партнер “Фінансового клубу”.

IV модуль (11-13 грудня): Як писати на економічні теми, шукати та візуалізувати дані.

Тренери: Михайло Кольцов, адміністратор проєкту STOPFAKE.ORG, викладач Могилянської школи журналістики; Марія Фронощук, співзасновниця і директор Platfor.ma.

18 груднязахист проєктів та вручення сертифікатів.

Залишити відповідь