Новини

Медіакемп у Львові для журналістів з п’яти країн

Український журналістський фонд

До 31 серпня організатор заходу – Львівський Медіа Форум – оголосив подачу заявок.

З метою розвитку та зміцнення професійних контактів між медійниками та експертним середовищем на Медіакемп (м. Львів, 20-27 вересня 2020 р.) запрошуються журналісти з України, Білорусі, Молдови, Грузії та Вірменії, які висвітлюють міжнародну тематику або досліджують розвиток медіаіндустрії у Центрально-Східній Європі.

Протягом тижня учасники детально аналізуватимуть процеси на пострадянському просторі, зустрінуться та дискутуватимуть з експертами, познайомляться з українськими ЗМІ та громадськими організаціями. Програмою передбачено зокрема й презентації для колег з інших держав з коротким оглядом політичної та економічної ситуації у своїх країнах.

Організатори відшкодують витрати на квитки до Львова, медичне страхування, а також забезпечать проживання та харчування під час інтенсиву. Більше того, всі учасники отримають можливість безкоштовно відвідати найбільшу медіаконференцію Центрально-Східної Європи VIII Lviv Media Forum (м. Львів, травень 2021 р.) за участі тисячі медійників з 25 держав.

Усі відібрані учасники з-за кордону перед поїздкою в Україну повинні будуть пройти тестування на COVID-19, що буде відшкодовано організаторами.

Якщо вас цікавить участь у програмі, однак з огляду на карантинні обмеження ви не можете приїхати до Львова, ЛМФ розглядає можливість забезпечити онлайн-участь.

Результати відбору учасників – 5 вересня.

E-mail для контакту: info@lvivmediaforum.com

Залишити відповідь