Новини

До 16 серпня можна зареєструватися на Донбас Медіа Форум

Український журналістський фонд

Протягом двох днів (11-12 вересня) ДМФ проведе загалом 21 захід під спільним гаслом “Співпраця медіа під час ізоляції” одночасно у Києві, Маріуполі, Сєвєродонецьку та Краматорську (для учасників будуть організовані щоденні трансфери у відповідний регіональний хаб, у разі дозволу органів контролю за дотриманням епідправил) – кожен по 1,5-2 години у форматі talk show за участі спікерів та 20-25 глядачів з прямою трансляцією та обміном думок між локаціями. Однак, у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень можливе зменшення кількості учасників навіть до скасування офлайн участі.

Донбас Медіа Форум обговорить шляхи подолання викликів сьогодення, серед яких дезінформаційні кампанії щодо коронавірусу, вплив Росії та її акторів на інформаційне поле України та країн ЄС, падіння якості журналістської освіти та негативний вплив пандемії на соціальні права громадян взагалі та журналістів зокрема.

Організатором виступає Донецький інститут інформації у співпраці з телеканалом “ДОМ”. 2020 року партнерами ДМФ стали USAID (через Internews і DG East), Представництво ЄС в Україні, Проект РЄ “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”.

Реєстрація на захід – за цим посиланням.

Контакти: (067) 463-32-11, dmfdonbass@gmail.com

Tags:

Залишити відповідь