Новини

До 17 серпня оголошено відбір до Школи медіапродакшену онлайн-дебатів

Український журналістський фонд

Безкоштовно взяти участь у 2-денному (м. Київ, 28-29.08.2020 р.) інтенсиві з виробництва дебатної онлайн-програми у співробітництві з професійною командою телевізійників запрошуються щонайперше журналісти з регіонів, а також студенти шкіл журналістики та лідери громадських організацій.

Організаторами школи виступили Фундація Суспільність (забезпечить учасників харчуванням, проживанням, а також відшкодує транспортні витрати на потяг/автобус) разом із громадською організацією «Інтерньюз-Україна», за сприяння онлайн-видання «Детектор-Медіа».

Програмою навчання передбачено як ознайомлення з теорією створення дебатної програми, так і реалізація отриманих навичок на практиці, розгляд технік зйомки та онлайн-трансляції, модерування, підготовки дебатних програм і просування проектів у соцмережах.

Потенційні учасники до кінця дня 17 серпня мають заповнити аплікаційну форму, відправити своє професійне резюме та відео-мотиваційний лист. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі.

Тел.: (067) 444-56-80, (044) 483-03-72. E-mail: souspilnistfoundation@gmail.com

Це проект USAID у рамках Медійної програми в Україні, що реалізується міжнародною організацією Internews, і за допомоги приватних благодійників.

Залишити відповідь