Новини

Трудове законодавство в редакції ЗМІ

Український журналістський фонд

Актуальний вебінар, організований Національною спілкою журналістів, уже є доступним для перегляду за цим посиланням.

Медійники з усієї України отримали безплатну юридичну консультацію від кандидата юридичних наук, адвоката, керуючого партнера юридичної компанії IBC LEGAL SERVICES Михайла Кочерова, адвокатів Олексія Палія та Олександра Зозулі.

Розглядалися питання укладення трудових договорів, посадових інструкцій, застосування контрактної форми, співвідношення необхідності посадових інструкцій з трудовими й колективними договорами відповідно до чинного законодавства.

Зокрема, чи треба укладати трудовий договір у письмовому вигляді та як він повинен вписатися в діяльність редакції, а також про контрактні договори, роботу з фрілансерами та позаштатними працівниками, розповів адвокат Михайло Кочеров.

Окрема мова й про можливості знизити податкове навантаження та законні шляхи мінімізації податків, про права на інтелектуальну власність, скорочення кадрів без подальшого зайняття звільненої посади направленою з центру зайнятості людиною.

Щодо змін у трудовому договорі (зменшення зарплати, простій або понаднормова робота, гнучкий робочий графік), про визначення норм виробітку працівником редакції та інтенсивності праці (регулюється нечасто та які документи це визначають), умов скорочення (є прерогативою та компетенцією власника, який має обґрунтувати свої дії, оскільки працівники часто оскаржують своє скорочення), говорив адвокат Олександр Зозуля.

Розглядали й випадки перерозподілу часток, вихід або виключення учасника з ТОВ (якими наразі є редакції), а також документи, що цей процес регулюють.

За словами адвоката Олексія Палія, керівник, як і будь-яка інша особа, має право відкликати себе з відпустки, однак необхідно обґрунтувати причину такого кроку.

В записі вебінару є й відповідь на запитання, чи можна скорочувати зазначений в трудовому договорі термін 36 днів до 24-денної відпустки.

Окрім того, з’ясувалося, що виплата до відпускних ще й матеріальної допомоги на оздоровлення не є обов’язковою, якщо тільки вона не передбачена колективним договором.

Модератором вебінару виступив голова НСЖУ Сергій Томіленко, який пообіцяв учасникам вебінару надіслати відповідні документи та рекомендації.

Піклуючись про коректне прощання скороченої людини з місцем роботи під час коронавірусного карантину та максимальну допомогу від держави в Центрі зайнятості, голова Спілки журналістів у розмові вивів адвоката Олексія Палія на слушну рекомендацію редакціям щодо звільнення за скороченням або за згодою сторін, коли працівник може стати на облік у центрі зайнятості та отримати компенсацію. До речі, людина за декілька місяців може й повернутися на своє місце роботи, якщо в редакції з’явиться можливість знову заповнити цю вакансію.

Сергій Томіленко запевнив, що свою роботу продовжить і “гаряча лінія” НСЖУ для запитань юридичного характеру.

Вебінар проведено в рамках реалізації проекту НСЖУ «Захист трудових прав журналістів та збереження робочих місць журналістів місцевих медіа в Україні під час кризи, викликаної епідемією COVID-19» за підтримки Міжнародної федерації журналістів.

Залишити відповідь