Новини

Мінкульт оголосив конкурс на посаду керівника нового каналу для окупованих територій

Український журналістський фонд

Міністерство культури, молоді та спорту оголосило конкурс на посаду генерального директора державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України». Заявки прийматимуть до 17:30, 4 березня.

Про це 20 лютого повідомляється на сайті відомства.

Основні напрями діяльності:

  • розроблення моделей інформаційних продуктів для планування, організації та реалізації інформаційних та комунікаційних кампаній;
  • надання послуг у розміщенні інформації, спрямованої на забезпечення захисту національного інформаційного простору у провідних світових та вітчизняних засобах масової інформації, мережі Інтернет та друкованих виданнях;
  • надання послуг в проведенні та організації інформаційних комунікаційних кампаній та проектів, публічних заходів, у тому числі міжнародних, всеукраїнських конференцій, стратегічних сесій, прес-конференцій, тощо.Місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок: 01001, м. Київ, вул. Франка, 19, поверх 1, кім 112, Прибиток Дар’я, тел. 044-234-39-93 pribytok@mip.gov.uaСтрок приймання заяв на участь у конкурсному відборі: 14 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства культури, молоді та спорту України (до 17:30, 4 березня 2020 року).

   Дата проведення конкурсного відбору: 12 березня 2020 року

   Вимоги можна переглянути за посиланням.

   Перелік документів, що подається претендентом особисто або надсилається електронною поштою:

   «У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент», – йдеться в повідомленні.

   Конкурсна пропозиція щодо бачення претендентом проєкту стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, яка має бути представлена у вигляді презентації, виконаної в програмі Microsoft Power Point обсягом 10 слайдів та передбачає:

   • перспективу розвитку та стратегії підприємства у вказаній галузі;
   • детальний першочерговий план розвитку підприємства протягом одного року з його подальшим збільшенням фінансових активів;
   • заходи з виконання завдань та результатів аналізу можливих ризиків, а також розроблення концепції з поліпшення техніко-економічних, організаційних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;
   • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
   • пропозицій щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

   Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Підприємства, фінансову звітність за попередній бюджетний період Підприємства, додається.

   Як писав ДМ, 19 лютого міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника державного телеканалу для тимчасово окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

Залишити відповідь