Новини

На висвітлення діяльності Верховної Ради планують витратити понад 45 млн грн

Український журналістський фонд

На роботу Верховної Ради в 2020 році планують витратити понад два мільярди гривень, з яких 46,5 млн – на висвітлення діяльності парламенту через телебачення і радіо, а також – фінансову підтримку видання газети «Голос України».

Про це йдеться в проєкті постанови Верховної Ради «Про кошторис Верховної Ради України на 2020 рік», оприлюдненому 13 листопада на сайті парламенту.

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради рекомендувати парламенту прийняти зазначений проєкт постанови за основу і в цілому.

Згідно з кошторисом, 2 млрд 7 млн 430,7 тис. грн планують витратити на низку бюджетних програм: «здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України», «обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України» й «висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети “Голос України”».

Зокрема, на державне підприємство «Парламентський телеканал “Рада”» хочуть виділити 30 млн 936,7 тис. грн, а на ДП «Голос України» – 15 млн 584,7 тис. грн.

Нагадаємо, Верховна Рада в 2018 році спрямувала на фінансування парламентського телеканалу «Рада» 47 млн 778,4 тис. грн., а на фінансову підтримку газети «Голос України» – 13 млн 772,5 тис грн. Загалом 61 млн 550,9 тис. на «висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети “Голос України”». Натомість у 2019 році на це було закладено в держбюджет – 44 млн 771,3 тис.

Джерело: Детектор медіа

Залишити відповідь