Новини

До 15 листопада – реєстрація на Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів

Український журналістський фонд
ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) 13-15 грудня проведе щорічну Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів (Investigative Journalism Conference), тема якої – «Журналістика розслідувань у новій медіа-реальності». Реєстрація на безкоштовну участь (конкурсний відбір) триває до 15 листопада.

До участі в заході запрошені українські журналісти, що займаються розслідуваннями, викладачі та студенти профільних та дотичних напрямків в українських вузах, а також громадські активісти, що співпрацюють з розслідувачами.

Теми:

  • нова доступність інформації: відкриті дані, глобальне стеження проти права на приватність; витоки та зливи проти засекречування та шифрування;
  • нова модель споживання і комунікації: багатостороння комунікація на рівних, соцмережі, маніпуляції і дезінформація, вплив розслідувань;
  • нові технології збору інформації, нові медіа-формати та способи розказати історію і донести її до аудиторії;
  • нові формати і задачі освіти для журналістів-розслідувачів;
  • нові моделі фінансування розслідувальної журналістики.

Формати конференції: дискусії, презентація досвіду та інструментів, майстер-класи, перегляд фільмів та сюжетів.

Серед спікерів, що підтвердили участь у конференції цього року:

  • Charles Lewis (Чарльз Льюїс) – ключовий спікер, відомий американський журналіст-розслідувач, продюсер програми 60 Minutes на каналах ABC News та CBS News, засновник двох потужних журналістських організацій, що виграли Пулітцерівські премії. Більше інформації про спікера – тут.
  • Cornelius Granig (Корнеліус Граніг)  – австрійський експерт, працював в IBM, був СЕО Siemens, членом ради директорів Райффайзен банку в Україні, автор книги «Darknet».  Більше інформації про спікера – тут.
  • Franak Viačorka (Франак Вячорка) – креативний директор Radio Svoboda – Радио Свобода у Білорусі, віцепрезидент Digital Communication Network, консультант U.S. Agency for Global Media, засновник і координатор численних проєктів з розвитку медіа, обміну досвідом і співпраці. Більше інформації про спікера – тут.
  • Harvey Cashore (Гарві Кашор) – журналіст щотижневої програми розслідувань The Fifth Estate на канадському телеканалі CBC News, написав книгу «The Truth Shows Up» (Правда проявляється).

На конференції виступить більше 40 українських та іноземних спікерів, серед яких також: Andrew Lehren (Ендрю Лєрен), Аліна Стрижак, Леся Іванова, Андрій Захаров, Роман Романовський, Валерія Єгошина, Володимир Тхорік та інші.

Реєстрація за посиланням до 15 листопада.

Залишити відповідь