Новини

У список «100 найвпливовіших жінок України» журналу «Фокусу» потрапили шість журналісток

Український журналістський фонд

«Фокус» включив у свій щорічний рейтинг Олену Притулу, Юлію Мостову, Соню Кошкіну, Наталю Влащенко, Наталю Гуменюк і Яніну Соколову.

Про це йдеться на сайті видання.

Зазначається, що для складання списку 2019 року журнал відмовився від рейтингового розташування учасниць від 1 до 100. Натомість їх розподілили за категоріями: «Стратеги», «Кумири», «Лідери», «Керманичі», «Майстри», «Бізнес-вумен».

У категорію «Майстри» включили співзасновницю і власницю видання «Українська правда» Олену Притулу, головну редакторку газети «Дзеркало тижня» Юлію Мостову, шеф-редактора інтернет-видання LB.ua Соню Кошкіну, генпродюсерку телеканалу ZIK Наталю Ващенко і главу «Громадського телебачення» Наталю Гуменюк.

Також в категорію «Кумири» потрапила телеведуча і журналістка Яніна Соколова, яка поборола рак і запустила мультимедійний проект «Я, Ніна», щоб розповісти про ставлення до онкохворих в Україні.

Нагадаємо, раніше журналістка Яніна Соколова та колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун стали кращими блогерками 2019 за версією проєкту «Топ-100 блогерів України 2019» телеканалу ICTV.

Залишити відповідь