Зарубіжні поїздки

Східна казка для вас.

Український журналістський фонд

Об’єднані Арабські Емірати + круїз 23-30 листопада 2019 року


ОАЕ – країна майбутнього: шедеври архітектури, вишукані страви, сучасний шопінг, незабутні екскурсії! Якщо ви хочете насолодитися відпочинком у цій сонячній і розкішній країні і поєднати це з чудовим круїзом, приєднуйтеся до нашої компанії.

Ми вирушатимемо 23 листопада з Дубая. Звісно, не оминемо увагою це фантастичне місто. Найвища будівля, найдорожчий і єдиний у світі семизірковий готель, найбільший за площею архіпелаг штучних островів, наймасштабніший парк розваг. У Дубаї можна знайти чи не все, про що можна мріяти. Тут ви побачите те, чого не бачили ніколи раніше. І цю нагоду не можна пропустити.

На комфортабельному лайнері ми помандруємо до головного міста Оману – Маскат. Це неймовірної краси оаза, створена руками людини. Назва оманської столиці перекладається як «кинутий якір». І дійсно, місто зведене на крутих скелях над океаном. Тут дивовижна природа, величні пам’ятки архітектури, східний колорит і безліч можливостей для різних видів відпочинку.

Наступний наш причал – Доха, Катар. Туристи приїжджають сюди, щоб побачити фантастичне місто, де хмарочоси і сучасний ритм життя поєднуються з древніми арабськими традиціями. Тут і розкішні торгові центри, і парки атракціонів, і… бедуїни та верблюжі перегони.
Далі мандруємо в Абу-Дабі – столицю ОАЕ. Це найбагатший і найбільший емірат із усіх, що входять у склад ОАЕ. І по праву він вважається одним з небагатьох міст-парків. Бо значна частина багатств, які Еміратам дала нафта, пішла якраз на вдосконалення інфраструктури Абу-Дабі й перетворення його в комфортабельний курорт.

Словом, зайве буде розповідати, який чудовий відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах, бо ви це прекрасно розумієте.

Ми лише скажемо: не втрачайте цю рідкісну можливість !
І не забувайте про унікальність поїздки – круїзну подорож океаном. На борту лайнера вас чекають фантастичні й захопливі розваги. Вечірні шоу, нічні клуби, жива музика. Для любителів активного відпочинку й здорового способу життя – фітнес-центр, спортивний корт і тренажерний зал, а для прекрасних дам – спа-процедури.

Різноманітні ресторани й кав’ярні, їжа й десерти на будь-який смак за системою «все включено» дадуть змогу повною мірою насолодитися екзотичною кухнею Сходу.

Усе найцікавіше і найзахопливіше чекає вас на круїзному лайнері!

Подробиці та запис в групу за телефонами: (044) 235-08-34, 097-171-10-55, 067-538-92-95
Е-mail: ujfjul@gmail.com

Залишити відповідь