Новини

Газета «Сегодня» вийшла востаннє

Український журналістський фонд

27 вересня вийшов останній випуск газети «Сегодня», яка випускалася протягом 22 років.

Про це повідомляється на сторінці видання в Facebook.

Головна редакторка газети Ольга Гук-Дреміна розповіла: «Коли інтернет розправив плечі, газета змінила приціл. Ми перестали гнатися за новинами і стали полювати за темами, ідеями і персонами. Ми перетворилися в щоденний журнал, який залишався актуальним довгий час, а не всього день».

За її словами, видання «Сегодня» першим серед інших газет стало використовувати доповнену реальність, показуючи на своїх шпальтах відеоролики.

«Ми любимо символічність. Тому в цьому останньому друкованому номері ми публікуємо інтерв’ю з новим міністром України, поста якого ще не було в історії країни, – з міністром цифрової трансформації (Михайлом Федоровим, – ДМ). А ще – через те, що на найпершій обкладинці газети “Сегодня” у 1997 році був президент Леонід Кучма, то він дав нам ексклюзивне інтерв’ю для фінального випуску», – додала пані Гук-Дреміна.

Нагадаємо, 2 вересня «Медіа Група Україна» повідомила, що прийняла рішення призупинити видання щоденної газети «Сегодня». Останній випуск газети вийде 27 вересня 2019 року. Інформацію надалі будуть надавати на сайті і в теленовинах в режимі 24/7. Натомість інформаційний бренд «Сьогодні» сконцентрується на розвитку діджитал і ТБ-форматів. Генеральний директор «Сьогодні Мультимедіа» Андрій Романенко уточнив, що всім працівникам будуть запропоновані існуючі в «Медіа Групі Україна» можливості для працевлаштування або забезпечені справедливі умови звільнення.

Газета «Сегодня» виходила з 1997 року. Засновником і першим головним редактором був Олег Нипадимка. З 2003 по 2011 роки головним редактором був Ігор Гужва. З 2011 року головним редактором газети була Ольга Гук.

Нагадаємо, 30 липня стало відомо, що сайт «Сегодня.ua» повністю змінив дизайн, зробивши акцент на відеоконтенті. Також на головній сторінці сайту тепер майже немає реклами.

Рейтинг топ-100 новинних сайтів суспільно-політичної тематики за червень 2019 року оприлюднили на сайті Інтернет Асоціації України (ІнАУ). Серед найпопулярніших видань: «Обозреватель» (19 %), «Сегодня» (16 %), ТСН (16 %), 24 (15 %), УНІАН (13 %).

Джерело: Детектор медіа 

Залишити відповідь