Новини

Світовим трендом є створення контенту для літніх людей, – головред британського C21 Media

Український журналістський фонд

Світовим трендом у виробництві контенту є створення проектів для літньої аудиторії. Про це у своєму виступі на міжнародному медіафорумі Kyiv Media Week розповів Ед Воллер, головний редактор C21 Media з Великої Британії.

За його словами, зараз багато каналів не звертають увагу на цю аудиторію, однак її кількість щороку збільшується. Пан Воллер навів прогнози, що до 2050 року частка аудиторії віком близько 80 років збільшиться втричі. Відповідно, ця аудиторія потребує спеціального контенту, а мовники часто нехтують цим.

За словами пана Воллер, літній глядач хоче дивитися родинні історії. Наприклад, серіал «Абатство Даунтон» орієнтується на таку аудиторію, або шоу «50 способів вбити свою няню». Тому, зауважив пан Воллер, завжди буде попит на «мильні опери», і якщо цим нехтують великі канали, то в цю нішу заходять корейські й турецькі виробники.

«Такі проекти не завжди будуть крутими і здобуватимуть премії, але їх дивитимуться. Зараз актуально отримувати не премії, а аудиторію», – сказав він і додав, що прогнози щодо зниження уваги до «мильних опер» необґрунтовані.

«Український серіал “Кріпосна” має успіх у Польщі, бо зайняв там нішу “мила” й орієнтується на родинну аудиторію», – зауважив пан Воллер.

Ед Воллер робив свої прогнози, ґрунтуючись на результатах досліджень преміум-секції C21 Schedule Watch, яка аналізує глобальні телевізійні тренди і програмні сітки у всьому світі.

Нагадаємо, генеральна директорка міжнародної аналітичної компанії The Wit зі Швейцарії Вірджинія Муслер презентувала на Kyiv Media Week головні тренди в аудіовізуальному контенті та назвала топ-5 телевізійних форматів у 2019 році.

Джерело: Детектор медіа

Залишити відповідь