Новини

18 вересня – конференція «Телебачення як Бізнес – 2019»

Український журналістський фонд
У Києві в рамках міжнародного медіа-форуму Kyiv Media Week 2019 18 вересня відбудеться конференція «Телебачення як Бізнес».

Конференція розпочнеться самітом медіалідерів за участю керівників найбільших медійних компаній України (склад учасників саміту буде повідомлений додатково).

У рамках першої секції буде презентовано The Nielsen Digital Consumer Survey, що реалізовується в рамках міжнародного проєкту компанії, та вперше охопив територію України. Окрім того, провідні експерти презентують актуальні кейси рекламного ринку та поділяться досвідом їх успішної реалізації.

Друга секція конференції розпочнеться доповідями на тему кодування сигналу телеканалів на супутнику від Ярослав Пахольчука (виконавчого директора, члена правління групи «1+1 медіа», директора напрямку платного телебачення) та аналізу трендів ТВ-ринку в 2019 році та прогнозів його розвитку в 2020 році від Андрія Партики (генерального директора Ocean Media).

Провідні топ-менеджери ринку, селлери та представники агентств обговорять ситуацію на ТВ-ринку, його розвиток, тренди та визначальні фактори на 2020 рік. До дискусії за участі керівників рекламних агенцій та сейлз-хаусів долучаться: Андрій Партика (генеральний директор Ocean Media), Валерій Варениця (комерційний директор селз-хаусу «Плюси»), Андрій Андрющенко (CEO IPG Mediabrands Ukraine, razom communications), Антон Зінченко (CEO Evident Media), Юлія Бучак (управляюча директорка OMD Media Direction Ukraine), Олександр Гороховський (CEO Dentsu Aegis Network Ukraine), Андрій Рибкін (Media Shared Practices Director, Publicis Groupe Ukraine) та Дмитро Дутчин (комерційний директор Space Media).

Друга панельна дискусія цієї секції буде присвячена актуальним проблемам, успіхам і тенденціям Дистрибуції/PAY TV в Україні. Секція пройде за участю: Ярослава Пахольчука (виконавчого директора, члена правління групи «1+1 медіа», директора напрямку платного телебачення), Федора Гречанінова (директора по стратегії та розвитку бізнесу Медіа Групи Україна), Антона Дзюбенко (генерального директора Воля), Юлії Трибушної (директорки дивізіону Digital і PayTV StarLightMedia), Миколи Фаєнгольда (комерційного директора дивізіону Digital і PayTV StarLightMedia).

Коли: 18 вересня 2019 року.

Де: у готелі Hyatt Regency Kyiv.

Організатор заходу — Індустріальний Телевізійний Комітет.

Ознайомитись з деталями програми та доповідачами можна на сайті Конференції. У рамках підготовки до заходу можливі зміни та доповнення в програму, про що інформація буде поширена заздалегідь.

Реєстрація на захід та оплата участі проходить через сайт Kyiv Media Week.

З усіх питань, що виникають щодо участі та організації заходу, звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380 44 353-13-98 або на електронну адресу tetiana.ilchuk@itk.ua

Залишити відповідь