Новини

Національна премія «MEDIA etc.» для журналістів

Український журналістський фонд

Третій рік поспіль проводиться конкурс на здобуття премії для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Національна премія «MEDIA etc.» ініційована й започаткована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

До участі запрошуються журналісти вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Формат робіт, що подаються на здобуття премії: публікації, відео- і радіорепортажі, опубліковані протягом 2018 року в ЗМІ (заразом в електронних, розміщені у блогах на Інтернет-сайтах або в соціальних мережах у режимі вільного доступу).

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org. Участь безкоштовна. Переможців буде відзначено грошовими преміями.

Заява має містити:

• прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта;

• назву медіа-ресурсу, який опублікував чи оприлюднив конкурсну роботу;

• назву номінації, на участь в якій подається робота;

• назва конкурсної роботи;

• Інтернет-посилання публікації або скан роботи з даними про публікацію;

• номер телефону конкурсанта та e-mail.

У темі електронного листа має бути зазначене прізвище конкурсанта.

Роботи приймаються до 18 березня 2019 року.

Окрім шести основних номінацій, за перемогу в яких номінанти отримають грошові премії, оргкомітетом буде відзначено спеціальними нагородами найкращі роботи. Цьогоріч передбачено й кілька нагород для студентських робіт та поїздка до Німеччини на тематичний форум для двох учасників конкурсу.

Детальніша інформація – телефоном: 067-539-00-27.