Новини

Медіа-клуб “На власний погляд”

Український журналістський фонд

Український журналістський фонд запрошує керівників ЗМІ, регіональних політичних структур, громадських організацій взяти участь у засіданні Медіа-клубу “На власний погляд”, яке відбудеться у п’ятницю, 27 січня 2012 р. з 9:00 до 17:00.

Медіа-клуб “На власний погляд” створений провідними регіональними ЗМІ і спрямований на інформування журналістів, які працюють поза межами столиці, про актуальні соціально-економічні та суспільно-політичні зміни, розвиток медіа-середовища, міжнародні події.

В рамках клубу проводяться регулярні зустрічі з урядовцями, відомими політиками, дипломатами, вітчизняними та зарубіжними експертами, підприємцями, митцями, під час яких журналісти можуть встановити особисті професійні контакти та отримати ексклюзивну інформацію.

Завдання клубу є формування еліти регіональної журналістики, яка матиме можливість отримувати інформацію з перших вуст і достойно представляти позицію ЗМІ у дискусіях з відомими особами.

Взяти участь у засіданні клубу 27 січня запрошені:

Микола Злочевський, міністр екології та природних ресурсів України;

Микола Присяжнюк, міністр агропромислової політики та продовольства України;

Олена Бондаренко, народний депутат, перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації;

Сергій Українець, заступник голови Федерації профспілок України.

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація на Медіа-клуб і додаткова інформація за телефонами:
(044) 279 00 63, 278-01-23, 067 402-57-62
e-mail: ujf@ujf.net.ua